reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Love super! Mam nadzieję że opierdzielilas im tam cały oddział i wciąż sprzątają :p:-D.
Ładnie poszlo ,nie uwzględniając oczywiście tego horroru w domu...
To komu jeszcze obliczyć czas porodu?
Lucalew żeby sie zgadzało dzisiaj Ty...
Jak się czujesz?
Beata A u Ciebie na froncie jak?
Ewelinkau?
 
Ostatnia edycja:
Love super gratulacje !!!!! [emoji106][emoji122][emoji122][emoji64]
Wkoncu sie udało !!!
Gratulacje !!!
Duzo zdrówka dla ciebie i maleństwa !! [emoji8][emoji8]
 
Gratuluje Nowej Mamusi ;)
Dziewcztny staram sie Was doczytywac ale Wy produkujecie ;) w dzien nie mam szans, bo przy mojej dwojce w domu i remoncie nie ma szans, 7h roznicy tez robi swoje

U mnie podobny fzien jak u Was naburmuszona na caly swiat od rana, ale popoludniu mi przeszlo, m w pracy w kazdy weekand i chyba stad moj nastroj,bo ani wyjsc z dziecmi cale wakacje bo ciezko, basen nieotwarty a oni znnudzeni siedzeniem w domu z mama slonica ;/ mecza mnie wyrxuty sumienia :/

Czy jest tu jakas mama z okoluc Chicago?

Jutro mam wizyte, moja pani diktor od przyszlego tyg ma urlop a z drugim lekarzem,z ktorym ma gabinet- po 60tce z wybujalym ego nie zamuerzam rodzic,bo traktuje kobiety jak przedmioty i jest b chamski :/ stresuje sie,ze jutro mi znowu powie,ze maly jest wysoko i ze nic nie zapowiadaporodu....

Pozdrawiam Was serdecznie , Waszym schorowantm dzieciakom zycxe duzo zdrowka a Wam milego poczatku nowego tygodnia
 
Love gratuluje !!!! Teraz to sie bedziecie sypac po kolei. Mam nadzieje. I bedziecie mialy mniej czasu na pisanie :-D wiec dam rade ponadrabiac.
Dziewczyny w szpitalach rozpakowujcie sie bezpiecznie i lezcie tam jak najkrocej.


A co u mnie? Jak zwykle siedze podlaczona do dojarki :-) moje grubasy spia obzarte po pachy. Ksiezniczka Matylda wazy 3150g, a panienka Dominika 2660g. Mowie wam ile one jedza to ludzkie pojecie przechodzi :-D

no i najlepsze, po 6 tygodniach zycia nauczyly sie plakac jak zwykle, donoszone dzieci i kazdy glod oznajmiaja mi wlasnie donosnym wrzaskiem. Czasem dolacza do nich wieczorem zmeczona Tola wiec wyobrazcie sobie jakie mam wesole zoo w domu :-D

Kocham je wszystkie nad zycie i ciazko mi przypomniec sobie jak to bylo bez blizniaczek w domu :-)

Dobra dojenie zakonczone. 300ml mleka na raz. Zjedza z tego prawie 200. Ide lapac troche snu dopoki Tolinek spi :-D

Bezpiecznych porodow wam zycze :-D
 
Ola Ty nasza najszczęśliwsza double dojarko :-D, ucaluj wszystkie trzy dziewczyny :-*

Pragnę zrobić użytek z moich cycow jak najszybciej, bo się ino siara marnuje, a to siara marnować siarkę..

A Love ma dzidziusia,Love ma dzidziusia......:tak:
 
Love - gratulacje!!! wspaniale, ze już po! :)

Olka - a dlaczego ściągasz a nie po prostu karmisz? One już nie chcą jeść z piersi bezpośrednio? Podziwiam. Bo to okropnie dużo roboty z tym ściąganiem. ...
 
Love!!!!!! Cudownie!!!!!!!!!

Juz nie mowię, ze miałyśmy razem rodzic ;)

Powiedz jak sie czujesz, jakie miałaś rozwarcie jak przyjechałaś, nadrobiłaś im trochę burdelu ? [emoji2][emoji2][emoji2][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

Wspaniałe!!!


Jak maluszek??
 
reklama
Do góry