reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
dzien dobry.

Doczytalam na spokojnie, bo rano to nasza rutyna nie daje nam czasu.

Dziewczyny Gratulacje! Dzielniachy jesteście!!!!

Dobrze, ze wszystko wyszło jak miało! Teraz tylko czekamy na zdjęcia!!!!



Anney Ty to jestes informator pierwsza klasa :*
 
Lucalew spoko ;) moje gadanoe moim gadaniem a ona i tak wyskoczy jak jej sie zachce..

Evelinkua tak mama juz w domu.

Lidia super ! Powodzenia!

Blerka gratuluje! Super ze Leos jest z wami ;) witaj Leos.

No wlasnie Magdus teraz juz co 10 minut..szybko pojdzie :)

Lidia suuper gratuluje! Witaj Natanku !


Anney 5 godzin.. cudne dziecko!

Kasietta super gratuluje. Witaj Lenka!
Wracaj do sił kochana!


Alez mi sie japa cieszy od rana ;)

Mnie w nocy skurcze meczyly..tymrazem juz bolesne.. bol plecow, pachwin, brzucha, podbrzusza.. no i co ? Poszly w las.

Dzis wykkrzystalam m i zaraz zabieram sie za konkretne porzadki! Moze cos ruszy buhahha.
 
Akuku a w jakich celach chcesz go wykorzystac? [emoji12]

Lidia moje gratulacje!!! Ucaluj maluszka.

Mloda w przedszkolu, mlody cycuje. Czekam az zasnie i ide pod prysznic.
 
Czy Wy też tak nie macie sił rano sie podniesc z łóżka/sofy??

Mnie to normalnie płakać się chce tak bardzo nie mam sił....co się ze mna dzieje...
 
pupui witaj w klubie. przezylam najgorsza noc w swoim zyciu. spalam 2 h i caly czas skurczem a teraz nie ma po nich ani sladu..
 
Pupui ja tez nie mam sił.. I to nie tylko rano, w nocy jak sie obudzę na siku to sie "podnoszę" z pol godziny tak boli wszystko i promieniuje okropnie..
 
Jeju ale wieści super !!!!
Faktycznie dziewczyny jak rodziny to nie w pojedynkę hehe :p

Blerka, kasietta, lidia gratulacje ogromne dla was !!!! [emoji122][emoji122][emoji7]
Odpoczywajcie i czekamy na zdjecia maluszków :)
 
reklama
Ja dziękuję za taką setkę :p przez to tempo Lena ma krwiak na główce - jutro usg, prawdopodobnie złamany obojczyk - rtg za dwa dni, a na dodatek stopy szpotawe (powinny być koślawe, ale to może być kwestia ułożenia w macicy). Pediatra za 6 tyg ma to ocenić... dziecko fizjoterapeutki, nie ma co:$
 
Do góry