reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Panikara, Zuzzi - najserdeczniejsze gratulacje :)

Lunera- u nas wszystko ok, siedzimy teraz z dziećmi u moich rodziców, wracamy jutro, przygotowujemy się do wielkiego dnia w przyszłym tygodniu, bo Ala do przedszkola idzie. Cukrów nie mierze w ogóle! Jak będę mogła to po 6 tygodniach (okolo) wybieram się na badania i na krzywa. Zobaczymy czas Matuś się polubi z butelka ;) juz powoli przymierzam się do probowania, kupiłam juz sterylizator ;) bo mnie się nawet jednej butelki nie będzie chciało wyparzac ;)

Dziewczyny zaczęłam używać Władek wielorazowych Avent i na razie porażka na całego, tak przeciekaja, że szok! Muszę je jeszcze może popracować parę razy u będzie lepiej. Używa któraś?

Co do Chrzcin, my też chcieliśmy najpierw na Boże Narodzenie, potem w przyszłym roku, a ostatecznie będą na początki października, bo 7.10 idziemy z Mati na zabieg i będzie miał narkoze itd. wiec bardzo mi zależy żeby było jak najszybciej :) no i będzie też z głowy ;)
 
reklama
hejka, dziewczyny, totalnie nie ma kiedy nadrabiać zaległości... mały ssak w połączeniu ze starszakami pożera mi absolutnie cały czas...

tylko w temacie wkładek laktacyjnych Wam powiem, ze kupiłam sobie tzw. MUSZLE laktacyjne - i wkładam sobie taką jak karmię - na drugą pierś. I zbieram - dzięki temu też wreszcie oszczędzam na wkładkach laktacyjnych :) generalnie polecam wszystkim, którym sika z piersi drugiej jak dziecko z pierwszej je..

Ściskam Was wszystkie!
 
Zuzzi Panikara serdecznie gratuluję!

Zuzzi Julkowi tez podcieli wedzidelko z tymże odrazu po wyjęciu, jeszcze na operacyjnej. To prawda, opieka na żelaznej jest super. Wszyscy są mili i pomocni. Pobyt na patologii czy położnictwie nie był dla mnie stresem. Wiedziałam, że jak będę potrzebowała pomocy to ja otrzymam. Nawet cc nie było tak straszne. No i fakt, że Julek był cały czas ze mną, o wszystkim nas informowano. Na sali pooperacyjnej kilka położnych + plus anestezjolog, która przyszła zapytać jak się czuje i sprytnie uspokoiła mojego wrzaskuna. Być może wszędzie to jest standard, ale ja już jestem po cc w innym miejscu i widzę ogromną różnice.
 
Cześć kochane jak sie czujecie ?:)
Jak tam mamuśki wasze pociechy ? Dają pospać w nocy?

Oczekujace jak tam wasza cierpliwość? Kciuki za bezproblemowe rozpakowanie :)
 
Cześć dziewczyny. Nie ma mnie tu ostatnio bo brak Internetu i naprawiają już 3dni.

Dziś byłam u lekarza bo mam termin porodu i dopiero 2cm rozwarcia i dziecko dopiero uklada się do porodu. Także może urodzę w tym tyg a jak nie to 31mam iść do szpitala. Oby jednak wyszła wcześniej.

Dam znać jak córcia zdecyduje się na wyjście, chyba że naprawią mi Internet to będę na bieżąco na forum :)

Pozdrawiam. Papa
 
Moj pospac daje srednio bo wytrzymuje bez cyca max 2,5-3 godz. Do tego problemy brzuszkowe pojawiaja sie nad ranem ok 4-5 wiec spie malo.
Na szczescie Maja dzisiaj ladnie spala ale i tak bylam u niej ze dwa razy bo poplakiwala.

Kupilam kropelki biogaia. Juz mlodemu zapodalam. I srednio co drugie karmienie daje tez sabsimplex. Mam nadzieje ze po kilki dniach bedzie poprawa z gazami.
 
reklama
Lidia to chociaż masz trochę rozwarcie ja byłam u lekarza na tydzień przed terminem i miałam rozwarcie aż na opuszek palca haha :-D teraz czekam i czekam i nic się nie dzieje :p
 
Do góry