reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Panikara zdrówka dla rodzinki [emoji8] Będzie dobrze!
Wy piszecie o rozmiarach pieluch 3 i ubrań 74 a Aleks taki szczupły, że nadal w 1 chodzi i dopiero 62 od niedawna nosi.
Też chętnie zobaczę matę, bo będę na dniach kupować.
Czy tylko moje dziecko jeszcze nie było przeziębione?[emoji13]
Macie już śpiworki na zimę do wózka? Któraś coś poleci?
Kupiliśmy młodemu huśtawkę, bo leżaczek z wibracjami nie wystarczył i trzeba było nim bujać nogą [emoji16] Dzięki automatycznej huśtawce jest szansa, że uda mi się zacząć regularnie ćwiczyć. ImageUploadedByForum BabyBoom1445195125.862476.jpg Czekam na płyty Ewki i zaczynam ćwiczyć i wprowadzam dietę z bebio.pl [emoji4] Koleżanka stosuje i mówi, że są efekty a dania smaczne.
Mąż zrobił mi wczoraj niespodziankę i wracając do domu kupił mi wymarzony fotel z Ikei, który upatrzyłam sobie do naszego salonu już chyba ponad pół roku temu [emoji16]
ImageUploadedByForum BabyBoom1445195241.242707.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1445195125.862476.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1445195125.862476.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 48
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1445195241.242707.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1445195241.242707.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Hej
Panikara tulę Cię mocno :-* będzie dobrze zobaczysz :-) dużo zdrówka dla m i Marteczki

Blerka, Cinamona super!! Oby tak dalej :-)

Zuzzi ale ten Twój mąż kochany ;-)

Blerka ja też się zastanawiam jak Leon mieścił się w 2 :-d my w 3 już od jakiegoś czasu bo też każda kupa przechodziła na zewnątrz, ale ubrania cały czas na 62, w ogóle mam wrażenie że jakoś wolniej przybiera ostatnio ale może to dobrze :-D
U nas teraz skok :-( od wczoraj walka przy jedzeniu i spaniu, w sumie noc przespał ładnie ale w dzień tragedia, szczególnie przed, w trakcie i po karmieniu... Dziś po kąpieli obudził się po godzinie i znowu głodny więc czeka nas ciężka noc :-(
 
Panikara tule mocno!
Cinamona super! Gratuluję
Blerka u was w 2 się jeszcze mieści? My mamy 3 z d lady.
Zuza kochanego masz faceta.
Mój się 2 dni temu obraził że zwróciłam uwagę że nie zamknął okna i wychlodzil mi pokój w którym miałam spać z małym a ten lekko przeziebiony. Uznał ze ja zawsze mam problem. Ok. Uznałam więc ze już mieć nie będę i odsuwam się tyle ile muszę. Za każdym razem to on się obrażał A ja się szłam godzić, ale już nie.koniec.
 
Cina super ze polezal na macie i ze kupka ;)

Zuzzi ale fajny ten Twoj maz ;);)

Lilija i co przyszedl sie pogodzic ?

Blerka ja przechodze wnkolejny rozniar jak zacxhna przesikiwac.. ala na 2 mimo ze nie przesikiwala ale tych tez nie przesikuje wie juz zostaniemy

Martiuszja ah te skkki .. u nas chyba mija wlasnie.. tfu fu..
 
No mieści się spokojnie.... :p
ja wiem, że On jest gruby ale bez przesady :p
już zaczęliśmy trójkę
Zuzzi - fotel cudowny!
Lilija - ech faceci...
Panikara - ściskam mocno...:*
 
Akuku tak, tzn on robi tak,że się obraża i na drugi dzień udaje że nic się nie stało, a ja zazwyczaj nie chcąc się kłócić nie wracam do tematu. Coś jednak pękło we mnie i mam dość. Uważam że jestem mega tolerancyjna i bardzo mało się go czepiam, chce tylko aby np odkladal rzeczy na miejsce, a on wtedy zarzuca mi czepialstwo, a wystarczy aby zaczął to robić. No ale ok, wg niego to za duże wymagania. Nie mam zamiaru udawać że jest super, zabolało mnie że cokolwiek od niego chce to oznacza że ja jestem ble
 
Dziewczyny mój m generalnie ma predyspozycje na super faceta, ale niestety bywa różnie. Fakt, jak coś wymyśli i się postara to wymiata. Niespodzianki i prezenty od niego nie mają sobie równych [emoji4] Niestety często na codzień średnio się stara i tu świetnie rozumiem Lilija!!! Jak tylko coś wymagam albo poproszę to od razu wielkie halo i że się czepiam i szukam zwady. A ja po prostu oczekuję, że w weekend zrobi coś w domu, a nie tylko sam relaksik. Dziś poprosiłam go żeby naoliwił kółka w wózku. Obiecał i zapomniał. Poprosiłam też o wyjęcie ze zmywarki naczyń i włożenie brudnych to też zapomniał bo pochłonęła go Fifa... Poprosiłam żeby zrobił to rano bo teraz by obudził młodego. Zobaczymy czy będzie pamiętał. Jak jeszcze parę razy zapomni o czymś to mu kupię biovital...
No i muszę nadmienić, że z tym fotelem to ostatnio ustaliliśmy, że go kupimy, ale sam zakup był w tajemnicy przede mną. Teraz są inne wydatki i nie spodziewałam się, że go kupi /my już teraz. [emoji12]
Dobrej nocki i grzecznie śpiących dzieci życzę! Mój śpi już 3,5 h co ostatnio zdążyło mu się chyba z miesiąc temu [emoji7]
 
Co taka cisza? [emoji4]
Jupiii!! Aleks ładnie dziś spał! Pierwszy raz od chyba miesiąca! Pierwsza drzemka 4 h z minutami później 1 h ale to przez kupkę i później 3 h i 1,5 h[emoji16] Oby mu się uformowało z tendencją w kierunku 4 h[emoji13]
Zachęcam do udziału w akcji Biedronki ImageUploadedByForum BabyBoom1445241025.344413.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1445241025.344413.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1445241025.344413.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Zuzzi wybacz kompletnie zapomnialamo tym odplamiaczu... :( biovital to dla mnie się przyda haha :D:D

SA8™ PreWash Spray Odplamiacz przed praniem | Amway
Wyszukiwanie | Amway
a tu wszystkie proszki odplamiacze itd. proszek 3 kg starcza mi na bardzo długo bo na jedno pranie wsypuje taka miała miarke- a to dla tego ze jest skoncentrowany sam proszek bez wypełniaczy albo tynku :p

a tu zamawiam witaminy i ze stanow trochę ale tez tej firmy.
Witaminy i suplementy mineralne | Amway


wstałam i jestem nie wyspana :(

dzieci maja dziś zajecia ae chyba ich nie zabiorę bo ostatnio nie uczestniczyli a mogę dużo rzeczy zrbic w tym czasie,

milgo dnia.
zmykam na kawe i do roboty.. dziś na obiad lazanki.
 
Do góry