reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
A czy któraś z Was ma lub miała tak długo po poprzedniej ciąży aż tak ciemną?? ImageUploadedByForum BabyBoom1447339323.120444.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1447339323.120444.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1447339323.120444.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 54
Ja kreski nie mialam w zadnej ciazy.

Bylam dzos wazyc Alicje i jest drobniutka. Wazy 4960. Mam ja zwazyc za dwa tyg.. ale ogolnie nie martwie sie bo jest pogodna radosna. Widocznie bedzie drobniutka jak Victorek ;)
 
Oby była zdrowa, a waga sie wyrówna. Jeszcze sie bedzie odchudzać jak my, hahaha!
Zuzzi, moja w ciąży była bledsza od twojej. Ale bardzo tez teraz nie zbladla jakos bardo, podobna jest jak była.
Panikara, jeszcze 2 dni!!! A nawet mniej.
 
Lunera moja była bardzo ciemna i po same cycki
teraz zbledła, ale nie widać tego bo skóra się zeszła. Jak naciągnę to widać, że jest jaśniejsza ale co z tego. Oby do lata zbledła, bo planuję się chwalić moim fit brzuchem [emoji13]
 
Dzień dobry :) u nas szybko się zaczyna dzień bo o 6, ale młody dziś przespał nam pierwszy raz całą noc! Jakoś nie liczę, że to stała akcja, ale mimo wszystko fajnie :)

Spójrzcie do gazetki Lidia, w przyszły czwartek będą niektóre z zabawek o których wspomniałyście :D

Zuzi, u mnie jak zuzagk, już prawie nie ma :) podobnie z kilogramami po ciąży :)
U nas świąteczne dodatki już są :) oczywiście strój tylko na chwilę do zdjęć, a później body z reniferem :)

W drugi dzień świąt chce dać młodemu pierwszą łyżeczkę marchewki bo to już będzie ponad 5 miesięcy :D
 

Załączniki

  • 1447400811391.jpg
    1447400811391.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 60
Hej :) Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie, ale nie mialam zbytnio dostepu do kompa. U nas sporo zmian. Mielismy spory kloppot ze skora malego. Wczoraj poszlismy do alergologa. Ma atopowe zapalenie skory i lojotokowe. Dostal masci, syropek, masci robione, i mleko nutramigen. Sam lekarz powiedzial, ze przednami ciezka i dluga droga. Regularne smarowanie, kapiele. Nie chodzi tutaj nawet nas tylko o malego. Serce mi sie kraja, jak widze glowke podrapana do krwi. Nie moze zasnac, bo go swedzi i sie drapie. Cale cialko a szczegolnie pod szyjka do krwi. Nawet ranki potrafia sie zrobic. Jestem juz n skraju wytrzymania, bo ciagnie sie to i ciagnie, a dopiero w zeszlym tygodniu dostalismy skierowanie do alergologa. Oczywiscie musielismy isc prywatnie, bo na nfz dopiero na marzec 2016 sa wolne miejsca! smieszy mnie to normalnie. Dziecko pilnie musi isc, ale dopiero wolny termin na przyszly rok. Szkoda gadac.
A co do kresek na brzuchu, to moja juz bladziutka jest. Dostalam pierwszy okres tylko juz trwa 8 dni. To normalne po porodzie?
 
reklama
Lidia oczywiście, że pamiętamy [emoji4] Współczuję Wam problemów skórnych [emoji17] Biedny mały...
Czy tylko mi zostało tyle kg po ciąży? 11 z 18! Dziś było kolejne ważenie i od 19.10 schudłam 2,5 kg [emoji16] Mierzyłam się też i w cm też mniej.
 
Do góry