reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Pozdrawiam Was dziewczynki, znad morza :)
Pogoda raczej na spacery, ale wczoraj trochę przesadzilam bo chęci ogromne a siły już nie te ;)
Mnie ruchy sprawiają przyjemność. Czasem czuje podskok, choć to dziwne bo juz 35 tydz mam. Zawsze wtedy oczy wielkie robię ale to ze wzgl na szok anie bol. Poza tym rano...jest tak cudnie kiedy się wierci, przeciąga, drapie, nóżkami po żebrach moich wali :) Ale najaktywniejsze są noce. Zaczyna się ok 23 i trwa dluuuugo.
Miłego dnia :)
 
reklama
Po wizycie

Szyjka długa twarda zamknięta Tak jak czułam mały ustawił się główka w dòł waży 1930g Kolejna wizyta za 2 tygodnie wtedy pobierze wymaz. Zalecenia dużo odpoczynku darować sobie wakacje chyba że gdzieś blisko i wygodnie. Za rok sobie odbijamy już w powiększonym składzie Już nie muszę tylko leżeć mogę coś zrobić w domku np. Obiad ale bez forsowania się i porządków. Odstawił duphaston i nospe. Tylko żelazo mam brać ono jest z kwasem foliowym i DHA.
 
Asinka okolice Poznania, dla dziecka do szpitala muszę tylko zabrać smoczek mokre chusteczki ewentualnie pieluszki

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry