reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja dziś spiaca jestem ale ogólnie dobrze się czuje. Jakieś takie lenistwo mnie ogarnęło w tym 3 trymestrze. Najchętniej nic bym nie robiła. A tu sprzątnać trzeba, coś poprac, przygotować. I tak fajnie ze są wakacje ...duch ochoczy ale ciało słabe.
 
reklama
Mnie upal dobija.. moze nie ma słońca, nawet wiaterek jest... ale taki zaduch.. jeszcze 53 dni do terminu, ale wolalabym rodzic wczesniej [emoji47][emoji47] spiaca jestem, kręgosłup mnie boli.. ogolnie mam jakis kryzys chyba [emoji21]

 
Ja też dziś mega kryzys. Może przez tą pogodę... Nie mam siły już. Niestety muszę leżeć prawie cały czas bo skraca mi się szyjka. Szpital i sterydy na płuca już zaliczyłam. Do tego strasznie się stresuję wizytą u ginekologa. Mam 5 lipca. Boję się co z tą szyjką.
 
Agnes mi też się szyjka skracała miałam się oszczędzać i od 34 tyg duzo leżałam i prawie nie chodziłam. Dziś jeszcze wytrwam ale od jutra zaczynam normalnie funkcjonować. We wtorek skończę 37 tydzien

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tak się oszczędzam od 25 tygodnia a jestem dopiero w 31... Martwię się wizyta u ginekologa bo jeżeli szyjka dalej się skraca to co wtedy?
 
Olisia to trzymam kciuki za 7.07:) 37 tc to juz bezpieczny czas.

Olgierda ja chciałam ćwiczyć. Kupiłam sobie nawet płytę Angeliki Pióro do ćwiczeń dla kobiet w ciąży 2 trymestru i zrobiłam raz z jednej płyty(w środku są dwie). Więc bieganie za moją trzylatką po placu zabaw musi mi wystarczyć.

Kamila to bardzo dobre wieści powizytowe:) Ja biorę 4 zmiany. U nas leży się trzy-cztery doby. Jesli urodzisz rano to puszczają po trzech. Jesli wieczorem to niestety po czterech...

Agnes to trzymam kciuki byś wytrwała do okolic terminu. Trzymam kciuki za dobrą wizytę no i czekam na relację. Na pewno będzie ok, nie martw się na zapas.

Ja jutro jadę z rodziną na krótki urlop. Mój P. właśnie szuka jakiegoś noclegu w okolicach Karpacza, Szklarskiej Poręby od jutra, w środe wieczorem jedziemy do Wrocławia, bo Lila ma zoo obiecane, a potem w piątęk wieczorkiem do domu.
Ja dziś padnięta jestem. Wczoraj impreza urodzinowa P., a dziś pranie i sprzątanie przedwyjazdowe... Także ten...
 
Karaiwina tak czytam o tych noclegach i powiem ci że marzy mi się chociaż weekend nad morzem. Co roku jeździmy a teraz nie wiem jak to będzie. Myślę nad wrześniem żeby chociaż na 3 dni gdzieś wyskoczyć z maleństwem.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja z mezem planuje jedynie, krotki wypad w gory na weekend :) poleżeć na kocyku nad wodą :)
Zamowilam wczoraj komplet na wyjsce ze szpitala [emoji7]
1499072167-aaaaaa.jpeg

Zakochalam sie w tych motywach z Myszką Miki [emoji173]

 
Witam!
Ja miałam ciężki weekend. Hormony wariowały, mój mnie wkurzał, ale też trochę pracy było. Zrobiliśmy przemeblowanie w sypialni i łóżeczko rozłożone stoi. Pościel poprałam dla Małego. Także powoli, powoli... w czwartek jadę się zapisać do szpitala.

Vercia śliczny ten komplet. Ty zakochana w Myszce Miki, a ja w Batmanie [emoji4]
1499075608-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Vercia, asinka śliczne są te komplety.
W co bedziedzie ubierać dzieciaczki na wyjście jak będzie gorąco i jak zimno

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry