reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Asinka Masakra z tym cukrem. Już na szczęście niedługo zostało :) Super, że wszystko ok. Odpoczywaj zatem.

Olisia ja też przenosiłam dwa tygodnie pierwszą ciąże. Teraz zobaczymy :)

Emol czasami i tak się zdarza, że już już trzeba zatrzymywać, bo za wcześnie. Napakują człowieka magnezem, nospą, a potem jeszcze często zdarza się, że dzieci urodzone po terminie.

Kamila mam to samo! To też będzie drugi poród a lęków co nie miara... Najgorzej to wspominam poród i tego się boję.

Jazka ponad 2kg to zacny wynik. A czy 33 tc to nie za wcześnie? U nas ściągają ok.36, chyba, że samo się zacznie mimo szwu. Często ściągnięcie rozpoczyna poród.

Olgierda ja słyszałam tylko, że przed porodem organizm sam może się czyścić- stąd biegunka. A ból mięśni? Brzmi jak jakaś grypa żołądkowa cy cuś...


U mnie dziś upały straszne. Na szczęście już w domu. Zawsze trochę chłodniej...
 
reklama
Na stronie 5.10.15 nocna wyprzedaż -50% Wysyłka powyżej 100zł gratis. Już się obkupiłam co prawda w większe rozmiary typu 68 bo mniejsze mam ☺
 
Asinka85 mnie tez się brzuch stawiał, gin dała mi no spe i magnez, ale od wczoraj już odstawiłam bo aż tak mi się nie napina a że młoda przenośilam to teraz chce przed terminem. Skończyłam 36 tydzien, muszę jeszcze tydzień wytrwać aby rodzić u "siebie" w szpitalu. Ale damy radę. Marzy mi się 7.07 bo mamy 10 rocznicę od zareczyn

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asinka85 mnie tez się brzuch stawiał, gin dała mi no spe i magnez, ale od wczoraj już odstawiłam bo aż tak mi się nie napina a że młoda przenośilam to teraz chce przed terminem. Skończyłam 36 tydzien, muszę jeszcze tydzień wytrwać aby rodzić u "siebie" w szpitalu. Ale damy radę. Marzy mi się 7.07 bo mamy 10 rocznicę od zareczyn

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja to zaraz padnę. Tak się Mały kręci i na zmianę ze czkawką. Zaraz mi brzuch na pępku skóra strzeli. Ja jem magnez w dawce 600 mg i dalej ciężko. Ale ja mam dopiero 34t6d. Jeszcze trochę przede mną. Trzymam kciuki, żeby termin spasował [emoji4]

Dzięki Dziewczyny za miłe słowa [emoji4] trzymam kciuki teraz za Wasze wizyty. Ja następna dopiero 11.07.

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale to masz tak silne ruchy i przy tym spinanie brzucha?
Mnie młoda to po żebrach "rąbie" bo tego ruchami nazwać nie idzie hahaha.

Kolejna wizytę mam.na 18 lipca.
We wtorek jak byłam to mi pobrała 2 próbki wymazu na gbs. Zawiozłam do laboratorium i do odbioru za 4-5 dni. Żebym to ja pamiętała odebrać.

Młoda na 36 tydzień miała 2800g nie wiem jaka długa bo już mi nie sprawdziła bo nie byłam w stanie wyprzeć, słabo mi było i bym jej zemdlała. Już byłam cała oblana potem i mroczki przed oczami były. Też to wam się zdarza?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja Zuzia też tak strasznie kopie, że brzuch przybiera najróżniejsze kształty. Szczególnie rano i wieczorem :) Choć ostatnio rozszalała się też w ciągu dnia :)

@Olisiaa ja miałam takie objawy jakbym miała zaraz odpłynąć przy prenatalnym trzeciego trymestru. Pani kazała mi wtedy położyć się na boku i na szczęście przeszło :)

U nas upały straszne... bez wiatraka się nie ruszam :p
 
Ale to masz tak silne ruchy i przy tym spinanie brzucha?
Mnie młoda to po żebrach "rąbie" bo tego ruchami nazwać nie idzie hahaha.

Kolejna wizytę mam.na 18 lipca.
We wtorek jak byłam to mi pobrała 2 próbki wymazu na gbs. Zawiozłam do laboratorium i do odbioru za 4-5 dni. Żebym to ja pamiętała odebrać.

Młoda na 36 tydzień miała 2800g nie wiem jaka długa bo już mi nie sprawdziła bo nie byłam w stanie wyprzeć, słabo mi było i bym jej zemdlała. Już byłam cała oblana potem i mroczki przed oczami były. Też to wam się zdarza?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Tak, dokładnie tak to wyglądało. Czym więcej kopał i się wiercił to tym bardziej brzuch się stawiał i twardniał. Ból niezły.
 
Mój synuś bardzo ruchliwy ale nie kopię boleśnie coś skrobie puka wystawia rękę ale nic bolesnego może dlatego że to 32 a nie jak u Was 35 tydzień i różnica w wadze. Nawet nigdy mnie w nocy nie obudził tylko to siku 4 razy a tak śpię ja dziecko po 10 godzin.
 
Ja mam tak samo. 32 tydzień i ruchy mnie nie bolą, uwielbiam jak się rusza. Najbardziej rano jak się obudze to tak po 3 minutach czuje przeciąganie maleństwa. I to skubanie , czkawkę i wystawianie nogi . Wcześniej jak np. się zdenerwowałam to po kilku godzinach miałam tajfun w brzuchu, ale teraz na szczęście zero stresu i dzieciątko od razu spokojniejsze☺...Mam wizytę dopiero 12 lipca. W sumie po 5 tyg. , ale czuje ze wszystko jest w porządku. Tylko chora jestem chyba wirus, leze zero apetytu, poce się jak szczur. Trochę lipa bo przed porodem warto by było zadbać o jakąś kondycję. A właśnie robicie jakieś ćwiczenia fizyczne, żeby się wzmocnić przedporodem? Ja nawet na spacer wyjść nie mogę. .mam nadzieje, ze mi przejdzie niedługo.
 
reklama
Do góry