reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Czesc dziewczyny!

Wiem, że późno, bo niektóre z Was już pewnie porodziły, inne są już bardzo blisko, ale spróbuję. Podczytuję czasami wyrywkowo. Jestem sierpniówką 2014 no i teraz mam termin dokładnie na 3 urodziny córki. Spodziewam się drugiej córki.

Jeszcze się nie przygotowałam. Nie mam nic kompletnie. Teraz skończyliśmy remont u córki w pokoju i już powoli zaczęłam zamawiać potrzebne mi rzeczy. Jak posprzątamy poremontowo to zacznę prać i prasować, bo wszystkie ubranka mam po córce.
Trochę jestem przerażona porodem, bo wiem co mnie czeka... Mam tylko nadzieję, że wyrobię się ze wszystkim...
 
Czesc dziewczyny!

Wiem, że późno, bo niektóre z Was już pewnie porodziły, inne są już bardzo blisko, ale spróbuję. Podczytuję czasami wyrywkowo. Jestem sierpniówką 2014 no i teraz mam termin dokładnie na 3 urodziny córki. Spodziewam się drugiej córki.

Jeszcze się nie przygotowałam. Nie mam nic kompletnie. Teraz skończyliśmy remont u córki w pokoju i już powoli zaczęłam zamawiać potrzebne mi rzeczy. Jak posprzątamy poremontowo to zacznę prać i prasować, bo wszystkie ubranka mam po córce.
Trochę jestem przerażona porodem, bo wiem co mnie czeka... Mam tylko nadzieję, że wyrobię się ze wszystkim...
Hej,

Na którego termin?
 
Kamila termin mam na 21.08. Lila (moja trzylatka) urodziła sie dwa tygodnie po terminie. Tym razem może być inaczej, bo w czwartek byłam u gina i przy badaniu powiedział, że czuje główkę Więc już wiem co mnie tak uciska jak chodzę... Chociaź wcale nie oznacz to, że urodzę przed terminem. Po prostu wszystko już gotowe.
 
Kamila, najwazniejsze ze się wyciszylo. Czwartek juz niedługo. Wizytę mam 14 lipca dopiero. Ostatnio lekarz sprawdził szyjkę, wszystko ok i wyznaczył wizytę tak późno.

Karaiwina, fajnie ze masz wszystko po coreczce. Spokojnie zdarzysz przygotowac to co potrzebujesz.
 
A macie badania przed każdą wizytą? Ja miałam co 3 tygodnie a na ostatniej powiedział że na kolejną nic nie robić. Wydawało mi się że czym bardziej zaawansowana tym częściej. I na każdą mocz miałam robić a ty powiedział że żadne.
 
Asinka to powidzenia. Napisz co i jak po wizycie. A diabetolog, bo cukrzyca ciążowa? Jak sobie z tym radzisz?

Kamila ja wszystkie wyniki mam ok więc co drugą wizyte wypisuje mi badania, a wizyte mam raz w m-cu. No chyba żeby mi się coś działo to mam zawitać wcześniej.

A GBSy macie już? W którym tygodniu lekarze robią. Mi wizyta wypadnie w 35 tc i wtedy mi pobierze wymaz i każe zbadać.
 
reklama
Do góry