reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dzięki Dziewczyny. Na pewno dam znać. Tak, diabetolog ze względu na cukrzyce. W sumie to moja 2 ciąża z cukrzycą. W pierwszej miałam tylko dietę, a tutaj e dzień dieta, a na wieczór insulina w uda, bo mam tylko problem z cukrem na czczo. Już się przyzwyczaiłam, ale te sińce na nogach... dobrze, że za niedługo już koniec [emoji12]

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień doberek...... Czy można do was jeszcze dołączyć?
Co prawda termin z om mam na 26 lipca a z USG po wczorajszej wizycie na 30 lipca. Starsza córkę przenośilam prawie dwa tygodnie więc jeśli teraz tak się stanie będę sierpniowka

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karaiwina ja jestem lipcowka ale czasami przychodzę podglądać. Ja on ponad miesiąca mam skurcze regularne i na początku też lekarz mówił że 'na pewno pani urodzi wcześniej' a teraz 'nic się nie zmienia, tylko skurcze z 5 na 3 min się zrobiły, ale to przepowiadajace, główka nisko, więc tak chodzę :/

Gbs robią ok 37 tyg

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Robię się chyba panikarą. Czym bliżej tym bardziej. To śmieszne to moje drugie dziecko a przy pierwszym nie miałam tyłu obaw.

Emol często masz te skurcze fajnie że nie robią nic z szyjką. Ja też mam tak jak w 1 ciąży już od połowy ale jak dopadły mnie takie częste spanikowałam.
 
Mój gin mòwi że jest pewna tendencja i duże prawdopodobieństwo że osoby które rodziły 1 dziecko przed terminem kolejne też tak urodzą i tak samo po terminie. Oczywiście nie zasada ma na to wpływ wiele innych czynników. Tu też dziewczyny pisały że często kolejne dziecko jeżeli nie ma powikłań jest większe.
 
Hej dawno nie pisałam. Właśnie mija mi 33 tydzień. po wczorajszej wizycie lekarz powiedział, że jeśli nie urodze w ciągu tygodnia mam dzwonić idę do szpitala na zdjęcie szwu. Nawet morfologii nie muszę robić bo mówi że za miesiąc będzie po :-) :)
Skurcz na 100 co 5/10 minut. Malutka waży ponad 2 kg.
 
Mnie od wczoraj bolą pośladki, pupa, mięśnie przywodzicieli tak mocno, że chodzić nie mogę. Promieniuje do brzucha,a le to chyba nie są skurcze...mialyscie coś takiego? Do tego biegunka od 3 dni. Nie mam siły się ruszać z łóżka wiec cały czas śpię albo leze .
 
Hej dawno nie pisałam. Właśnie mija mi 33 tydzień. po wczorajszej wizycie lekarz powiedział, że jeśli nie urodze w ciągu tygodnia mam dzwonić idę do szpitala na zdjęcie szwu. Nawet morfologii nie muszę robić bo mówi że za miesiąc będzie po :-) :)
Skurcz na 100 co 5/10 minut. Malutka waży ponad 2 kg.[/Q
Dzięki Dziewczyny. Na pewno dam znać. Tak, diabetolog ze względu na cukrzyce. W sumie to moja 2 ciąża z cukrzycą. W pierwszej miałam tylko dietę, a tutaj e dzień dieta, a na wieczór insulina w uda, bo mam tylko problem z cukrem na czczo. Już się przyzwyczaiłam, ale te sińce na nogach... dobrze, że za niedługo już koniec [emoji12]

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom


Jak po wizycie?
 
Hej! Dopiero w sumie do domu dotarłam. U diabetologa tylko sprawdzenie wyników i wszystko ok. U ginekologa też ok. Kończe 35 tydzień. Mały 2425g i 46 cm. Szyjka dalej miękka, trochę się skróciła. No i miałam GBS robionego i jeszcze jakieś badanie. W piątek mam dzwonić o wyniki. Stawia mi się brzuch strasznie, dzisiaj to padam z nóg. A Mały do tego fika i wojuje. Także teraz trochę odpoczynku.

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej! Dopiero w sumie do domu dotarłam. U diabetologa tylko sprawdzenie wyników i wszystko ok. U ginekologa też ok. Kończe 35 tydzień. Mały 2425g i 46 cm. Szyjka dalej miękka, trochę się skróciła. No i miałam GBS robionego i jeszcze jakieś badanie. W piątek mam dzwonić o wyniki. Stawia mi się brzuch strasznie, dzisiaj to padam z nóg. A Mały do tego fika i wojuje. Także teraz trochę odpoczynku.

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
Super że u gina wszystko dobre. Odpoczywaj kochana
 
Do góry