reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Doriq nawet nie ma możliwości takiej. Fakt że teściowa mieszka sama na dwu pokojowym mieszkaniu ale nie wyobrażam sobie naszej czwórki na jednym małym pokoiku do tego dojeżdżać do pracy codziennie 25 km, a poza tym teściowa mam wrażenie liczy na to że może jak się wybudujemy to ja przygarniemy bo nigdy się nami nie interesowala(zawsze liczyła się dla niej córka i starszy syn, a mąż to tylko jak coś potrzebowała) a teraz nagle zainteresowała się domem i dopytuje jaki byśmy chcieli. Dodam że jak działkę kupiliśmy to miała to gdzieś, nawet się nie cieszyła, a teraz po udarze jest i dopytuje jaki projekt itd
Natomiast u moich rodziców jest 3 pokojowe mieszkanie z czego do września siostra będzie z nimi mieszkać a po weselu wyprowadza się do męża. Ale czuję że nie dogadała bym się z nią bo ostatnio jest bardzo wtrącająca się i narzucajaca swoje poglądy. Ja czegoś nie każe córce zrobić a ona podważa moje zdanie i pozwala


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Olisiaa to nie pozostaje nic innego jak wygrac w lotka[emoji12]A tak powaznie to ja tez nie wytrzymalabym z mama lub tesciowa brrrrrrr

@asinka85 gratulacje Leona! doczytalam przed chwila. Jak po cc? I jak karmisz? Kp czy mm?

O tej mixturze to pierwsze slysze, a wlasnie olej rcynowy wyrzucilam...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@doriq dziękuję bardzo [emoji4] hmm po cc, jak dla mnie psychicznie tragedia. To nie dla mnie. Jakbym miała cc przy 1szym dziecku, to już bym więcej dzieci nie miała. Fizycznie, to na następny dzień już biegałam. Rana do teraz trochę ciągnie, ale do przeżycia. Pokarm dostałam dopiero na 2gą dobę, ale udało się rozkręcić i jedziemy tylko na piersi. A koktajl położnych, to też dopiero tutaj usłyszałam. 20 ml i reszta soku pomarańczowego. Można jeszcze dać 20 ml sekta albo jakiegoś słabego alkoholu - neutralizuje smak oleju rycynowego.

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karaiwina dzięki za wskazówkę.

Asinka mój poród był wywoływany i zakończył się cesarką. Przeżyłam go okropnie i do kolejnej ciąży czekałam 8 lat. Mam nadzieję, że teraz poród sam się rozkręci :oo:

Oliwia mikstura naprawdę działa, miesiąc temu siostra mojej znajomej wypiłam miksturę o 22 a o 3 została mamą :happy2: mąż odebrał poród bo do szpitala już nie zdążyli :szok: ale to ich 6 dziecko, więc doświadczenie w porodach mają :happy2:
 
Anitek wow 6 dziecko....jak starszą rodziłam to koleżanka z łóżka obok rodziła 5 dziecko i też wyskoczyło w ciągu godziny

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Laseczki lecę się przygotować na jutro [emoji3]
Hennę na brwi i rzęski sobie zrobiłam, a za chwilę lecę gierki obrobić i się wydepilować na świeżo co by nie było wstydu się rozebrać i żeby położne mnie nie musiały golić

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Laseczki lecę się przygotować na jutro [emoji3]
Hennę na brwi i rzęski sobie zrobiłam, a za chwilę lecę gierki obrobić i się wydepilować na świeżo co by nie było wstydu się rozebrać i żeby położne mnie nie musiały golić

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Po-wo-dze-nia
 
reklama
Laseczki lecę się przygotować na jutro [emoji3]
Hennę na brwi i rzęski sobie zrobiłam, a za chwilę lecę gierki obrobić i się wydepilować na świeżo co by nie było wstydu się rozebrać i żeby położne mnie nie musiały golić

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Powodzenia !!!!! Dawaj znać z postępów. A propos golenia to z takim brzuchem niezły wyczyn jest;-) ;)
 
Do góry