reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja się szykuje do szpitala na jutro. Mam 1 cm rozwarcia tylko ale szyjki brak. Dziś 35 tydzień i 4 dzień. Możliwe że mnie rozpakują w tym tygodniu.
 
reklama
Trzymaj się kochana. Może to alergia. Ciekawe czy można się inhalowac w ciąży. Córce na katar pomagała inhalacja z kwasu hialuronowego. Ponoć nie ma skutków ubocznych. Ale nie wiem jak to w ciąży. Tylko musiała wdychać nosem a wypuszczać buzia powietrze.
Dzięki☺!! robię inhalacje z rumianku i sody oczyszczonej i trochę mi nawilża śluzowke i lepiej się oddycha. To raczej dzidzi nie szkodzi, tak myślę. Możliwe ze alergia bo ponoć w ciazy się może uaktywnić. Ja dziś zaczęłam 37 tc i nie czuje jakichkolwiek symptomów zbliżającego się porodu. Może mój organizm chce najpierw zwalczyć infekcje. Mam nadzieje ze jest taki madry
 
Anitek u mnie identycznie. Pierwszy porod wywoływany, ale i tak zaczęło się odpłynięciem wód nocą. Mam nadzieję, że tym razem zacznie się od samoistnie. Z tego co się dowiadywałam to żeby jechać jak skurcze są co 5 minut wtedy jest ok. 5 cm rozwarcia.

Olgierda zdrówka!

Agness czekamy na wieści zatem :)

Olissia to już na dniach! Kciuki trzymamy.

Ja sobie wymyśliłam jeszcze sesje ciążową. Jutro o 13 idziemy. Jestem ciekawa co to wyjdzie. Od kuzynki mojego P. mąż zawodowo pracuje w branży filmowej i miał nam cyknąć, ale niestety ma dużo pracy i będzie jego brat fotograf. Jeszcze ciążowej nigdy nie robił więc nie mogę się doczekać efektów. Obrobi nam je mąż kuzynki więc liczę, że jakoś wyjdę na tych fotach:D
 
Witajcie dziewczyny
Ja spać nie mogę i od kilku dni czuje ze podupadłam. Czuje się juz naprawdę źle, cieszko mi, jestem zmęczona a każdy ruch to ogromny wysiłek. Jeszcze kilka dni temu "biegalam" , porządki generalne robilam i raptem stracilam siły.
U mnie 39 t.c.
Codzienne telefony i smsy o treści: jak się czujesz, urodzilas?...doprowadzają mnie do szału.
Do tego boje sie porodu i nie wiem czy rozpoznam ze "to juz". 13 lat temu odeszły mi wody i poród był wywoływany a teraz mam nadzieje ze zacznie się samo dziać.
Miłego dnia
 
Aneczqa ja też nie mogę dospac. Obudziłam się o 3.30 a teraz jest 5.30
Dziecko fika, noga i biodro mnie boli czuję że drętwieje tak w środku.
Ja straciłam nadzieję że samo się ruszy, nastawiam się że we wtorek jadę na IP i zostaje do wywołania

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aneczqa ja też nie mogę dospac. Obudziłam się o 3.30 a teraz jest 5.30
Dziecko fika, noga i biodro mnie boli czuję że drętwieje tak w środku.
Ja straciłam nadzieję że samo się ruszy, nastawiam się że we wtorek jadę na IP i zostaje do wywołania

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A jak u Ciebie że skurczami. Miałaś objawy skracania się szyjki i rozwarcia. Skurcze, czop czy plamienia? Ja mam wrażenie że u mnie się coś dzieje wizytę mam w piątek.
 
Witajcie dziewczyny
Ja spać nie mogę i od kilku dni czuje ze podupadłam. Czuje się juz naprawdę źle, cieszko mi, jestem zmęczona a każdy ruch to ogromny wysiłek. Jeszcze kilka dni temu "biegalam" , porządki generalne robilam i raptem stracilam siły.
U mnie 39 t.c.
Codzienne telefony i smsy o treści: jak się czujesz, urodzilas?...doprowadzają mnie do szału.
Do tego boje sie porodu i nie wiem czy rozpoznam ze "to juz". 13 lat temu odeszły mi wody i poród był wywoływany a teraz mam nadzieje ze zacznie się samo dziać.
Miłego dnia
Doskonale Cię rozumiem moje samopoczucie zmieniło się diamentalnie Boli mnie spojenie. Chodzę jak kaczka. Dużo leżę już chyba zrezygnuje z auta. Miewam biegunki i mega słaba jestem. Wieczorem skurcze. Dzisiaj rano zjadłam kanapki z serkiem pomidorem i pietruszką. Wszystko zwróciłam. Mąż wymyśla co na śniadanie a mnie wszystko brzydzi nie mogę nic co ma mocniejszy aromat. Oki własnemu zdziwieniu bo staram się jeść zdrowo poprosiłam aby poleciał do sklepu po słodka bułkę z serem i zimna fantę. Same witaminki to prawie jak porcja warzyw białka i błonnika zapięta sokiem z pietruszki
 
Ja nie czułam nic, jak poszłam do gin to powiedziała że mam 2 cm rozwarcia. Teraz czasami czuję jak mnie coś zakluje i jak brzuch się napina i pobolewa. Czop nie odszedł, w jeden dzień będąc dwa razy w WC podcierajac się zobaczyłam śluz zabarwiony na różowo i to na tyle

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie wie jak Wy ale ja przez połowę ciazy mam ciągle ochotę na kwasne. Jak biorę lemoniade w knajpie to dla mnie wogole nie jest kwaśna wiec zaczęłam robić w domu. A dziś w chwilowym przypływie sił uratowałam czarna porzeczke, ktorej maz mi kupil az pol kilo, bo pewnie by się zepsuła , i zrobiłam dzemik. Jest tak fantastycznie kwaśny ze chyba się uzaleznie:)polecam. Jak mam teraz taki katar to wogole nie czuje zapachów ale kwas na szczęście tak:p
 
Do góry