reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja od polowy ciąży jestem wszystkożerna ale najbardziej zajadam się owocami i warzywami.

Martwi mnie to ze ruchy małego są słabsze, ale u lekarza wszystko ok. Wiem ze przed porodem może tak być i w pierwszej ciąży tez to przerabialam ale ta końcówka jest taka stresująca. O 5 obudził mnie bol brzucha ,taki miesiaczkowy i trwał do 7. W ciągu dnia znowu będzie się pewnie powtarzał i nasilał i tak od tygodnia. Tego bólu brzucha w pierwszej ciąży nie miałam, wtedy były tylko bezbolesne napinania. Rozwarcia w czwartek nie miałam, trochę skrócona szyjka tylko. Następną wizyta za tydzień, jak doczekam.
Miłego dnia!
 
reklama
Hej dziewczyny :) Ja mam termin na 11 sierpnia i na razie nie miałam żadnego skurczu przepowiadającego :p Jedyne co to delikatne napięcie jak na okres. Aż jestem ciekawa jak to jest czuć te skurcze :p Mam nadzieję niedługo się przekonać :) W tym tygodniu muszę jeszcze skoczyć na wizytę do gina, bo od piątku idzie na urlop, więc później jakby się coś działo, czy nie działo to już tylko szpital mi zostaje :)
 
Hej dziewczyny,

Nie mialam czasu zagladac, bo intensywnie sie przeprowadzalismy. Na szczescie juz jestesmy na swoim[emoji28]Zostalo mi tylko ostatnie rzeczy umiescic w garderobie, no i syna ciuszki i zabawki poukladac, ale to dopiero jak maz szafe skreci. Na razie caly dzidziusiowy pokoj zastawiony kartonami z zabawkami syna... na szczescie juz urzadzony. Wiec mam nadzieje,ze nasza mala ksiezniczka jeszcze tydz posiedzi...

@aneczqa z tego co wiem to takie bóle moga sie zdarzac, choc w sumie od 5-7 to dlugo Cie trzymało. Z tego co pamietam to Ty juz 39 tydz, wiec macica sie przygotowuje.

@Dziobo ja mam podobny termin. A skurczami się nie martw na pewno rozpoznasz[emoji23] Do przyjemności to nie należy. Kiedy masz gina?

@olgierda ja to bym wszystko jadla. Najlepiej slodycze... Na szczescie po slodyczach dostaje pryszczy od razu i nogi mi puchna, wiec nie jem.

@Olisiaa a na kiedy masz termin? 3 mam kciuki


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aneczqa u mnie znowu ruchy są mega intensywne, nie cały czas ale jak zacznie fikac to do tego stopnia że widać jak brzuch lata z jednej strony na drugą i napina się bardzo wysoko. Idzie wyczuć "twardsze" miejsce pewnie kolanko albo pieta.

Rozmawiałam z ginekolog i jutro przed 8.00 mam być w szpitalu, pewnie założą mi cewnik i albo po tym się ruszy a jeśli nie to w środę oxy i porodówka. Najprawdopodobniej w środę powitam mała na świecie, tylko nie wiem jeszcze jak będzie mieć na imię hahahaha

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Doriq przeprowadzaliście się na mieszkanie czy do domku.
Nam się marzy budowa. W zeszłym roku kupiliśmy działkę na wsi i tak planujemy i rozmyślamy o domu ale jeszcze nie wiemy co zrobić z mieszkaniem na kredyt, bo 9 lat temu kupiliśmy w bloku dwu pokojowe a teraz już jest w nim ciasno dla 4 osób
Co do mojego terminu to ja już jestem dawno po.....powinnam być lipcowka bo termin na 26 był, ale pierwszą ciążę też przenośilam i czułam że trafię do was [emoji3] jednak przeczucie mnie nie myliło

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Olisiaa domek. Mial byc gotowy 1 kwietnia [emoji23][emoji23][emoji23] a skonczylo sie na 13 czerwca. Potem wykonczenie, ktore sie nie wloklo i wciaz nowe koszty itd, a i tak wiele rzeczy musielismy zaakceptowac choc mialy byc troche inaczej. No i na koniec ciazy zostala mi praca przy przeprowadzce.
Nie mozna kredytu przeniesc na budowe czesciowo? Musielibyscie jeszcze sie dowiedziec jak by bylo gdyby sprzedac mieszkanie i tym splacic kredyt, bo zazwyczaj kaza placic kary. Bo swoj domek z ogrodkiem to wygoda z dzieciakami.

Ja sie caly czas modle, zeby dzidzia jeszcze posiedziala, a czesto to sie konczy przenoszeniem...
A próbowałaś jakiś metod na przyspieszenie? Trzymam za Ciebie kciuki, żeby samo poszlo.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Doriq próbowałam wywołać począwszy od wchodzenia na 5 piętro, po mycie okien, łazienki, sexu, spacerów .....nic nie pomaga taka moja natura przenosić każda ciążę

Jeśli mogę zapytać jaki duży macie domek i projekt.
U nas jedynie wchodzi sprzedać mieszkanie, spłacić kredyt wziasc kolejny na budowę z tym że wtedy jest problem bo gdzie tu zamieszkać na czas budowy. Nie opłaca się wynajmować bo za wynajem zapłacę jeszcze raz tyle co za ratę kredytu

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Olisiaa to jeszcze ananas został[emoji12]

My mamy tzw dom z projektu na naszej ulicy sa 4 prawie identyczne budowane przez 1 firme. Dosyc duzy, bo parter i 2 pietra z garazem. Mieszkamy w Holandii wiec tu sa inne projekty i troche realia.
Kurcze to ciezko, bo wynajmowanie sie nie oplaca to pewne, a przeniesc sie gdzies z dwojka dzieci do tesciow albo rodzicow, zeby katem mieszkac to tez lipa.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry