reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@Agnes222 moje gratulacje :D Po przejściach ale najważniejsze, że już po :D Na pewno niedługo zobaczysz maleństwo ;)

@Kamila198234 to Ty też już pewnie niedługo urodzisz skoro skurcze się wzmocniły :) U mnie do dziś ani jednego skurczu... ale w nocy dość mocno bolał mnie brzuch (nie wiem czy to jakaś oznaka)... W ciągu dnia odczuwam też takie napięcie jak na miesiączkę, ale nic po za tym... W czwartek wizyta może dowiem się czegoś więcej :)

@Olisiaa powodzenia :D Będzie dobrze :) Tez bym wolała oxy a nie ten balonik ;)

@anitek powodzenia na wizycie ;) Koniecznie napisz co usłyszałaś ;)
 
reklama
@Olisiaa mam przeczucie, że teraz to już pójdzie. Obym się nie myliła.

Ja po manicure wczoraj, po fryzjerze dzisiaj, jeszcze tylko golenie i mote rodzić[emoji12]

Dziś jeszcze wizyta u położnej.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Agness222 gratuluję córeczki. Już jestem w połowie 39 tygodnia. Do poniedziałku przez tydzień miałam skurcze przepowiadające co rano między 5, a 7, a od wtorku cisza :) Czuję się bardzo dobrze, wczoraj nawet zrobiłam obiad (2 dania) i pranie. Jestem w szoku, że nic się nie dzieje :p Może to cisza przed burzą... :p W poniedziałek ginekolog, a w sobotę okulista. Czy ginekolog kazał Wam robić badanie dna oka przed porodem? Mi kazała takie badanie wykonać, chociaż mam małą wadę, bo -1,75 i -2.
 
Agness222 gratuluję córeczki. Już jestem w połowie 39 tygodnia. Do poniedziałku przez tydzień miałam skurcze przepowiadające co rano między 5, a 7, a od wtorku cisza :) Czuję się bardzo dobrze, wczoraj nawet zrobiłam obiad (2 dania) i pranie. Jestem w szoku, że nic się nie dzieje :p Może to cisza przed burzą... :p W poniedziałek ginekolog, a w sobotę okulista. Czy ginekolog kazał Wam robić badanie dna oka przed porodem? Mi kazała takie badanie wykonać, chociaż mam małą wadę, bo -1,75 i -2.
Dla mnie takie intensywne skurcze przepowiadające zaczęły w poprzednia sobotę i też trwały około tygodnia. Potem 2 dni ciszy, góry przenosić.Gotowanko lekkie sprzatanko a od wczoraj wróciły i to bolesne więc u mnie to była cisza przed burzą. Takie nieregularne sporadyczne miałam już od połowy ciąży ale właśnie od poprzedniej soboty najpierw się zagęściły potem cisza a teraz wróciły już bolesne.
 
reklama
Z takich przejdą w porodowe. Ja siedzę jak na szpilkach W głowie bym zrobiła tysiąc rzeczy a fizycznie to już gorzej. Mąż każe leżeć nic nie robić a mi serce pęka jak on ma ful pracy jak nigdy, dom, zakupy, sprzątanie. Wczoraj wylała zmywarka dopiero w piątek przyjadą naprawiać. Więc ścieranie podłogi aż listwy z pod mebli było trzeba rozmątować i cały stos garów ze zmywarki umyć, pranie ręczników a potem jak wyprasował koszule do pracy i jakby żelazko jej nawet nie dotknęło to mnie aż żal wziął. W weekendy na mieszkaniu do którego się przeprowadzamy w październiku też coś robi. Dzisiaj zrobiłam pyszna kurkowa zamówiłam gołąbki zrobiłam pranko i wyprasowałam mu koszule do końca tygodnia. Dostanę ochrzan ale właśnie tak mnie nosi. Nie czuję się jeszcze taka nie użyteczna. Fakt zupa godzina leżenia. Pranie nosiłam na raty potem po godzinie chciałam prasować z 5 koszul ale na 2 się skończyło.
 
Do góry