reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja w tej chwili nie pracuje. Jestem dopiero 2 miesiące na obczyźnie. Przyjechalam do męża, ktory tu pracuje, a ja zostawiłam pracę, rodzinę, przyjaciół w Pl. Czuję się jak "dziecko w mgle" - wszystko nowe i ja w nowej sytuacji. Mąż całymi dniami pracuje, a ja siedzę w domu i nie chcę mi się nawet obiadu ugotować - mam takiego lenia.
 
Ja jestem po stracie trzech ciąży w 8/9/13 tyg , po nich udało nam się donosić synka chociaż też nie było łatwo , ale szczęśliwym i zdrowym dzieckiem ;) to moja piąta ciąża liczę na to,że złe rzeczy minęły i nie wrócą, aktualnie jestem na chorobowym boję się po tym wszystkim o bobo zresztą moje nastawienie psychiczne nie pozwoliło by mi pracować znam siebie, poza tym pracowałam w chemikaliach, nie wiem czy zmiana stanowiska pomogła by mi w utrzymaniu ciąży sam lekarz sugerował zwolnienie.
 
To ja ja! Ja dzisiaj dopiero poczynam! o godz 18 IUI! trzymajcie kciuki!! :)
Bertha z całych sił zaciskam!!!
Ja zwątpiłam czy jestem w ciąży , niby objawy mam, ale same wiecie jak jest, jak człowiek chce to wszystko sobie wmówi. Niemniej jednak mam wymioty, mdłości i nadwrażliwość na zapachy, brzuch tkliwy wieczorami całkiem mocno pobolewa.Jestem mega zmęczona, ale też wstaje w nocy do najmłodszego wiec trudno ocenić, piersi mam wrażliwsze i z trudnością karmie Małego, ale może to, energi z jaką przysysa sie do cycusia... Przedwczoraj kilka brązowych plamek, dzisiaj spadek temp i zastanawiam sie czy przypadkiem nie pozamiatane :(
Testy czekają na niedziele i jeszcze tli sie nadzieja, że może jednak;)
To moja czwarta ciąża a szóste dziecko, mamy dwójkę adoptowanych maluchów:)
 
reklama
Do góry