reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
A mnie wkurza takie gadanie dookola, ze musi byc chlopak, bo pierwsze i nie ma innej opcji. No cholera jasna, moje dziecko to nie przedmiot by sie zakladac i komentowac co lepsze .. i bym sie smiala gdyby siusiak jakims cudem sie wchlonal i cora utarła wszystkim nosa.. Jeszcze tydzien i sie dowiem na 100%m

 
reklama
@GuaRaNa ja tez! Dlatego dość stanowczo powiedziałam ze zakończyłam z nim dyskusje zanim sie rozkręci i wyszłam. Teraz jestem jeszcze bardziej wrażliwa na głupie pier**enie i nieam ochoty mojego maleństwa narazac na stresy bo on cos sobie ubzdural

Swoje dzieci już wychowywali przecież mnie też to wkurza, gdy moja mama mi daje złote rady wtedy, aż się gotuję by powiedzieć jej czemu ona ich nie stosowała
Jednak najczęściej się zamykam,bo do niczego by to nie doprowadziło wiem,że chce dobrze dla moich dzieciaczków i to mnie pociesza

Tylkaa oj skąd ja to znam.Moja mama też nieraz krytykuje moje postępowanie jak jesteśmy w PL tyle zna się na wychowywaniu dziecka autystycznego co ja na szyciu.Ale przetłumacz....


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Luśka padłam dobre heh tekst godny zapamiętania to jest najbardziej dobijające,gdy ktoś ***** wie, a najwięcej się mądrzy - cóż ja to znam
 
Ja jestem ryba, mąż byk a dziecie nie wiem czy sie zalapie na lwa czy bedzie panna. Ogolnie zyje sie nam spokojnie i dobrze wiec chyba sie dobralismy :D
Moj brat jest lwem i charakter ma dosyć ciezki, z wierzchu jest twardy i niedostepny a srodek ma cieply i uczuciowy. :D No i kocha byc w centrum zainteresowania. Panny żadnej nie znam.

 
Oj tam, zwykła sofa ;) stara ma 25 lat prawie i sprężyna wylazła...
1488141976-aaaaaa.png


Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Też kupowałam w brw kanapę,sprawdzają się w 100% !. Myślę, że będziecie zadowoleni
 
Ja wszystkie babcie mam daleko , a czy to szwagierka, czy bliscy znajomi zadnych "dobrych rad" mi nie daja co do wychowywania dzieci, raczej bardziej sie mnie pytaja co i jak ;-) . Sasiedzi, czy znajomi zawsze nam mowia jakie mamy madre i ulozone dzieci (o starszakach) , oby tak bylo i z dwojka najmlodszych, bo to wiadomo teraz inne czasy mamy ;-) .

@25_pixels tulipanki piekne :-)

Ja ost kupilam zakile ciete i dzis juz pieknie rozkwitly, tak mi teskno za wiosna :-(

@anntryb moze to faktycznie "ktosiek" puka ;-)

Zmykam spac, dobrej nocy zycze :-*

Beata1313 ja też marzę o wiośnie, a tu deszcze jak jesienią :eek::D
 
Może to za wcześnie jak na pierwsze maleństwo ale zauważyłam, że ewidentnie coś (ktoś!) mi się przemieszcza w brzuchu :D szczególnie wieczorami kiedy leżę na płasko [emoji14] Czekam na więcej takich atrakcji :p
Ja też tak czuje już od 1,5-2tyg nie wyraźne kopniaki a właśnie takie uczucie jakby ktoś mi w brzuchu pływał ;) to też moja pierwsza ciąża :)

@GuaRaNa bardzo ładna :) pierwszą naszą sofe mieliśy właściwie identyczną tylko bordową ;)

@o.paulina chętnie Ci odstąpię pierwsze miejsce ale nie wiem czy słusznie bo ja gdzieś już to pisałam tutaj zaczynam z wagą trzy cyfrową, no cóż nie ma się czym chwalić ale aktualnie trzeba się z tym pogodzić i nie dorzucić zbytnio zbędnego balastu ;)

Co do mojej teściowej to wiem że tak mnie miodem polewa bo w ciąży jestem :) złotych rad mi nie udziela bo wie że my i tak zrobimy po swojemu więc nawet nie próbuje ;) zobaczymy jak będzie po porodzie, siostra mojego M miała z nią ciężkie przejścia ale to córka to też inaczej, mi to raczej nie będzie miała odwagi takich rzeczy gadać bo jak nie ja to mój M zaraz ją na ziemię sprowadzi.... najgorzej będzie ze słodyczami bo dla niej to najważniejsze jedzenie i jedyna rzecz która może dziecko uszczęśliwić [emoji35] [emoji35] Mojej szwagierki nie słuchała w ogóle i nawet jak zabronila czegoś to ona i tak to robiła po kryjomu :/ mam nadzieję że uda mi się jasno ustalić zasady bo nie chciałabym psuć tej aktualnie dobrej relacji :)

p19uflw1jarcljhd.png
 
Urwalo mi..

Marii19 dla mnie tesciowa tez milutka jest.. a ma charakterek. Najbardziej obawiam sie jej zlotych rad wychowawczych bo tesciowa jest najmadrzejsza i ma zawsze racje.. a ja jestem miękka du.pa i czasami ciężko mi sir sprzeciwic.. licze na to, ze jak dziecie sie urodzi to wybudzi we mnie lwi instynkt.

Zazdroszcze wam tych ruchow. U mnie cisza, za wczesnie.. jeszcze to wszystko dla mnie abstrakcyjne jest..

Dobrej nocy wszystkim :)


O.paulina obudzi się w Tobie instynkt i nie dasz sobie od teściowej , zobaczysz o_O
Kobieta zmienia się automatycznie ;)
 
reklama


[USER=169909]@25_pixels
ha ha ha no ładnie i właśnie o to chodzi. Tylko moj ojciec ostatnio jest foszasty i ta metoda mówienia prosto z mostu się nie sprawdza bo fruwa niczym gołebica na wietrze

A ja jiz jutra się doczekać nie mogę i wizyty :)[/USER]


Jestem zwolennikiem spokojnej szczerej rozmowy, popartej argumentami. Usiądę, chętnie porozmawiam jak coś jest nie tak. Sęk w tym że nie zawsze można tego oczekiwać od drugiej osoby. Chociażby od faceta, który zachowuje się jak małe rozwydrzone dziecko. Wiem. Mam takiego teścia. On lubi zawsze żeby wyszło na jego. Plus jak by mógł to zarzuci jakaś niby kąśliwą uwagą. Zawsze musi mieć rację, nawet jak sie nie zna na czymś. W takiej sytuacji nie zniżam się do jego poziomu. Efekt? Ja sobie nie pozwoliłam kilka razy na chamstwo w moim kierunku. Mój mąż tak samo. Nie widzieliśmy się z teściem i nie utrzymywaliśmy kontaktów przez kilka lat. Ominęły go narodziny naszego syna. Nie tylko zreszta. Potrafię być bardzo konsekwentna. Relacje się poprawiły kiedy zrozumiał, że ja nie dam się urobić na jego modlę jak pozostałe laski w rodzinie, wiecznie nie będę przytakiwać mu na chamstwo i wtrącanie sie do mojego małżeństwa i by się spotkać z wnukiem musi mnie i męża przeprosić, a dalsze kontakty wchodzą tylko w grę jeśli jego zachowanie do nas się zmieni diametralnie. Jak narazie jest Ok. Cóż. Niektórych facetów trzeba sobie wytresować [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji [url=http://r.tapatalk.com/byo?rid=81627]Forum BabyBoom[/url]
 
Do góry