reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@luska1979 tiaaa dokładnie to samo... Moj ojcie ogólnie spoko facet, ma podejscie do dzieci w wychowaniu trochę za miękka klucha jak dziecię patrzy wielkimi oczyskami i mówi przeplaaasaaam. Ale on nie widzi ze jak jest jakas okazja i jest powiedzmy jakis alkohol zawsze jego zdanie musi byc na wierzchu nie ważne czy ma racje....

@25_pixels ha ha ha no ładnie i właśnie o to chodzi. Tylko moj ojciec ostatnio jest foszasty i ta metoda mówienia prosto z mostu się nie sprawdza bo fruwa niczym gołebica na wietrze

A ja jiz jutra się doczekać nie mogę i wizyty :)
 
reklama
Hahaha mąż nas zabrał na obiad. Na przystawki zamówiłam sobie smażone ogórki kiszone, takie jakby w bułce jak do kotletów z pikantnym sosem. Ale pyyyyycha!!!
I nie wiem czy to od ciąży czy poprostu takie dobre. [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Może to za wcześnie jak na pierwsze maleństwo ale zauważyłam, że ewidentnie coś (ktoś!) mi się przemieszcza w brzuchu :D szczególnie wieczorami kiedy leżę na płasko :p Czekam na więcej takich atrakcji :p
 
Oj tam, zwykła sofa ;) stara ma 25 lat prawie i sprężyna wylazła...
1488141976-aaaaaa.png


Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wieczorne. Ja właśnie leżę przed tv z kakaem ;) ale mi zrobiliście smaka tym kebabem i od razu pomyślałam, że jutro musze do McDonald's pojechać po badaniu krwi! ;)) a co do dobrych rad.. to moje pierwsze dziecko i juz teraz wysluchuje 'zlotych' rad jak to należy postępować z dzieckiem.. bo inaczej się rozpiesci i będzie problem.. ale mam to głęboko w d... ;)

Napisane na SM-T110 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wszystkie babcie mam daleko , a czy to szwagierka, czy bliscy znajomi zadnych "dobrych rad" mi nie daja co do wychowywania dzieci, raczej bardziej sie mnie pytaja co i jak ;-) . Sasiedzi, czy znajomi zawsze nam mowia jakie mamy madre i ulozone dzieci (o starszakach) , oby tak bylo i z dwojka najmlodszych, bo to wiadomo teraz inne czasy mamy ;-) .

@25_pixels tulipanki piekne :-)

Ja ost kupilam zakile ciete i dzis juz pieknie rozkwitly, tak mi teskno za wiosna :-(

@anntryb moze to faktycznie "ktosiek" puka ;-)

Zmykam spac, dobrej nocy zycze :-*
 
Witam sie po intensywnym, urodzinowym weekendzie. Wczoeaj sobie ostatkowo balowalismy cala rodzina, nawet sie troche pobujalam na parkiecie. I wzruszylam sie bardzo, tak hormony mi buzuja, ze doceniam takie wspólne, rodzinne chwile.. a dzisiaj ciag dalszy gosci, jestem juz wykonczona. Ciesze sie jak glupia, ze oficjalnie od jutra siedze na zwolnieniu i bede sie wylegiwac do poludnia. Taki luksus. [emoji114]

Co do brzucha, tez na wieczor mi twardnieje i sie zaokragla, wiec yo chyba normalne. :)

@marii19 ja tu chyba najwieksza wage startowa mialam takze prosze sobie tego niezbyt chwalebnego "zaszczytu" nie przypisywac ;) Poki co 4 na minusie a dwa na plusie czyli ogolem -2kg. Ale widze, ze zaczne teraz przybierac pomimo codziennych wymiotow..

Moj kochany wczoraj o 6 rano smazyl mi nalesniki.. byly pyszne bo i z serkiem i z dzemikiem do tego kakao.. biedak narobil sie, a oststecznie wyladowaly w kibelku po lekkiej przemiance. [emoji85] Dla mnie to chyba lepiej suchy chleb a nie takie ratytasy..

 
Urwalo mi..

Marii19 dla mnie tesciowa tez milutka jest.. a ma charakterek. Najbardziej obawiam sie jej zlotych rad wychowawczych bo tesciowa jest najmadrzejsza i ma zawsze racje.. a ja jestem miękka du.pa i czasami ciężko mi sir sprzeciwic.. licze na to, ze jak dziecie sie urodzi to wybudzi we mnie lwi instynkt.

Zazdroszcze wam tych ruchow. U mnie cisza, za wczesnie.. jeszcze to wszystko dla mnie abstrakcyjne jest..

Dobrej nocy wszystkim :)

 
reklama
Evelinia tak myślę że to facet a jak będzie to się okaże.Mam nadzieję że niedługo.
W przyszłym tygodniu wracam do pracy i w sumie za miesiąc lecimy do PL ale wiem że następne tygodnie miną mi w wyczekiwaniu na wyniki badań genetycznych i usg połówkowego.
Dokładnie taka jest moja Wiki wiercipiętka,zdecydowana nawet gdy jeszcze nie mówiła potrafiła w przedszkolu panie poustawiać jest bardzo uczuciowa i wrażliwa więc pewnie też będzie rodzinna bardzo w przyszłości.
Evelinia jesteś skorpionem?Zawsze moje najbliższe koleżanki to skorpiony.Dziwny zbieg okoliczności.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Heh czekamy jak na igłach,by cokolwiek wiedzieć o naszych maluszkach ☺ Ty chociaż ruchy czujesz,a ja jeszcze chwilkę muszę poczekać,choć nie powiem czuję jakieś przemieszczanie rybki w dole brzucha ☺
Patrz a jednak coś w tym jest z tymi bykami,ale to super osoby są
bliźniaki to znaki z którymi zawsze się dogadam, mam brata bliźniaka i synka super się rozumiemy , co prawda humorki mają

[QUOTE="MamaT, post: 14905511, member: 169731"

My odsyłamy wczorajsze ostatki fajnie było
Co do jedzienia jem 4 posiłki dziennie i u mnie to głównie warzywa i nabiał no i na jabłka mam fazę.

U nas w domu 3.skorpiony ja mąż i syn cora byczek teraz będzie lew mam nadzieje że się nie pozabijamy[/QUOTE]

Ja i moja mama skorpiony jesteśmy,dogadujemy się różnie bywa,że się ostro weźmiemy mamuśka lubi mieć rację
 
Ostatnia edycja:
Do góry