oliwiapatrycja
Fanka BB :)
Jaki piękny niunio <3 gratuluję
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Jaki piękny niunio <3 gratuluję
No bo niby się powinno przez ostatni miesiąc.. Ale nie wiem czy to nie wymysł literatury. Chodzi o to, żeby zmniejszyć ryzyko alergii u dziecka po porodzie.Yyyyyyyyyy nie a dlaczego pytasz?
Oliwia a jak tam Malwinka? Dalej sie ociaga z jedzeniem?Jaki piękny niunio <3 gratulujędużo zdrowka :*
![]()
![]()
Ja tak miałam wczoraj jak zaczęły się skurcze pierwszeZobaczymy..jak juz nie dam rady to jade..
Teraz byl z przodu taki bol..
W pierwszej chwili wydawało mi się że pytasz czy przyjmujemy narkotykiDziewczyny, a tak zmieniając temat...Czy któraś z Was przyjmuje jakiekolwiek probiotyki?[emoji16]
Ja na zmianę biorę invag dopochwowy z provagiem doustnymDziewczyny, a tak zmieniając temat...Czy któraś z Was przyjmuje jakiekolwiek probiotyki?[emoji16]
Malwinka od początku ładnie jeOliwia a jak tam Malwinka? Dalej sie ociaga z jedzeniem?![]()
Haha tyle tabsów się bierze, że to i tak nałóg[emoji16][emoji16]W pierwszej chwili wydawało mi się że pytasz czy przyjmujemy narkotykiMożesz się domyślić jak bardzo się zdziwiłam.
Dzięki![emoji4]Ja na zmianę biorę invag dopochwowy z provagiem doustnymw trakcie połóg i też to zamierzam brać. Biorę dlatego że byłam już 3 razy w szpitalu w tej ciazy a tam dużo bakterii. I jak miałam robiony posiew w szpitalu to wyszły mi tylko dobre bakterie -flora, te bakterie które są w priobiotyku.
Cos mi sie pokickaloMalwinka od początku ładnie jezaraz po porodzie 10 min po zaczęła ssać . Była na ważeniu więc wszystko w porządku . Najada się z tych moich małych cycuszkow
Narazie nie mamy problemu z jedzeniem![]()
Był dzisiaj fizjoterapeuta i te poduszki poporodowe całe nie są dobre , nam może wygodniej się siedzi ale to nie wpływa dobrze na dno miednicy .