reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

cześć dziewczyny, aktualnie 18+4 i kompletny brak objawów, czy to normalne? Wcześniej dość często pobolewalo podbrzusze od kilku dni jak ręka odjął. Ogólnie od początku nie była to ciąża mocno objawowo. Trochę mdłości, bólu piersi/sutków oraz niewielka senność. We wrześniu 2020 było puste jajo, zakończyło się łyżeczkowanie, strasznie się boje... :(
Każda ciąża jest inna i nawet ta sama kobieta może każda ciąże znosić różnie. Na wizycie u lekarza powinnaś się uspokoić czy z dzidzia ok wszystko, jesteś po prostu w gronie szczęśliwców którzy mają mało objawów 🤪 ja jestem teraz w 3 ciąży i jest najgorsza pod kątem objawów... A w 1 to oprócz brzucha nie było nic, także 🍀
Ja się sama sobie dziwię, bo jestem raczej z tych, którzy wszystko planują i wszystko muszą mieć na zaś, a teraz czuję kompletny chill w sprawie wyprawki 🤣 Zrobiłam sobie listę rzeczy, których potrzebuję, zrobiłam rozeznanie w stronach internetowych, z których prawdopodobnie pozamawiam większość rzeczy i na tym się skończyło. Aż jestem w szoku, że jeszcze nic nie kupiłam dla dziecka, chociaż znam płeć już od jakiegoś miesiąca 🤔 Powiedzcie mi, coś jest ze mną nie tak? Gdzie ten syndrom wicia gniazda? Skąd we mnie ten wewnętrzny spokój, że że wszystkim zdążę i wcale nie jest tego tak dużo, bym nie wyrobiła się z tym w miesiąc?
Nie martw się, jedne mamy wija gniazdo już od 20tyg,inne od 30,masz do porodu jeszcze czas, zdążysz ze wszystkim 👍😇
 
reklama
Witam się 😊
Mam termin na 28.08, zaraz was tutaj nadrobię 😊 żeby lepiej poznać, pewnie macie już zamknięty wątek 😉
Parę słów o mnie- mam 36 lat jestem z Białegostoku, jestem mamą 3 dzieci (14,12,5).
Płci jeszcze nie znam ale zamówienie było na dziewczynkę, w domu mamy już dwóch synów i córkę.
 
Ostatnia edycja:
Witam się z Wami i ja :)
Mam już aż 39lat, 4. ciąża (w domu 2 córki (11 i 9) i syn (3), obecnie 19tc (płeć jeszcze nieznana).
Przeczytałam wszystkie 712 stron, zajęło mi to ok 2 tygodnie.
Atmosfera bardzo mi się tu podoba.
Możecie mnie dodać do wątku zamkniętego?
Ja myślałam że ja taka dojrzała tu będę i również z dużą rodziną 😊
 
Cześć. Pisze pierwszy raz. To moja pierwsza ciąża, mam 34 lata. Termin na 29 sierpnia. Pierwszy trymestr tragedia - nigdy w całym moim życiu nie czułam się tak chora, a ponoć ciąża to nie choroba. Teraz znacznie lepiej.
Mogę prosić też o dołączenie do forum zamkniętego??
 
Dziewczyny , a mam takie pytanko , czy zdarzyło Wam się zjeść coś lub wypić co obecnie w ciąży zabronione ? Mam wyrzuty sumienia bo kiedy miałam / mam mega mdłości , napije się kilka łyków Coca coli. Już nie pije dużo , tylko do momentu by mi się odbiło bo przynosi mi to ulgę, ale mimo wszystko mam wyrzuty sumienia. Co prawda nie pije Coca coli czy innych napojów , nawet kawy. Nie piłam nawet przed ciążą , ale przy tych okropnych mdłosciach kilka łyków Coca coli dawało ukojenia , pomagało by mi się odbiło. Wczoraj przy wieczornych mdłosciach wzięłam kilka łyków. Wiem, że jest niewskazana, ale mam nadzieje , że będzie Ok. Co prawda widziałam kobiety w ciąży , które piją Coca colę czy pepsi w mc Donald, ale ja taka panikara , że wole tego nie robić , a mimo wszystko przy mdłosciach sięgałam po ten napój. 😔😖
Haha, ja przy pierwszych dwóch ciazach bez Coli i chipsów nie mogłam funkcjonować, wtedy zrozumiałam co to znaczy mieć ciążowe zachcianki 🤣 A tak na poważnie, nie pamiętam juz gdzie ale słyszałam, ze przy biegunkach odrobina Coli jest wrecz wskazana
Trochę mi ulżyło , że nie jestem jedyna 😏. Ja nie mam zachcianek , ogólnie nie pije napojów gazowanych , a w ciąży nie mam ochoty na nic do picia. Colę piłam przy tych największych mdłosciach , w sensie pare łyków by mi się odbiło bo dawało to jakaś ulgę. Na razie nie mam zachcianek bo mam brak apetytu i brak chęci na picie. Jedynie co mogę pić to sok wyciśnięty z pomarańczy i to tylko zimny , herbata zimna do śniadania , ale jej całej nie pije bo mi nie wchodzi. No i woda z cytryna , tez zimna , tez z kostkami lodu i przez słomkę 🤪
 
Hej kobietki. Mój termin to 10.08 i 4 dziewczynka 🤣🤣🤣 Chyba będzie Paulinka .....😁
20210401_201344.jpg
20210401_201344.jpg
 
Haha, ja przy pierwszych dwóch ciazach bez Coli i chipsów nie mogłam funkcjonować, wtedy zrozumiałam co to znaczy mieć ciążowe zachcianki 🤣 A tak na poważnie, nie pamiętam juz gdzie ale słyszałam, ze przy biegunkach odrobina Coli jest wrecz wskazana
Tak tak na biegunkę wygazowana cola 🙌🏻 . Odkopalas stary post , już na szczęście mdłości za mną i oby nie wróciły 😄
 
reklama
Do góry