reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022馃檪

Luna88

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
13 Pa藕dziernik 2021
Post贸w
285
艁膮cz臋 si臋 z Tob膮 w b贸lu ;) U mnie tez trzecia ci膮偶a i mam potworne md艂o艣ci. Zaczyna mnie mdlic ok 10-11 rano i do wieczora jest tylko coraz gorzej. Nawet w nocy budz膮 mnie md艂o艣ci. Do tego wczoraj dwa razy wymiotowa艂am. U mnie 10t0 wiec mam nadzieje,ze to ju偶 ko艅c贸wka
U mnie ju偶 12 i jest kumulacja 馃檪, oby Tobie przesz艂o szybciej 馃槝

reklama

MtV

Do艂膮czy艂(a)
20 Sierpie艅 2019
Post贸w
4 535
A to ci膮gle tak b臋dzie 馃槀 ile kobiet spotkasz tyle rad -proszonych czy nieproszonych 馃槀 co chwila b臋dzie: jedn膮 powie-za grubo ubrany, druga-偶e za cienko, jedna-daj smoczek, druga-偶e absolutnie nie, jedna 偶e k膮pa膰 codziennie, druga-ze nie ma potrzeby.... I tak przez minimum pierwszy rok.
Najlepiej samemu sobie wypracowa膰 jakie艣 rozs膮dne rytua艂y i spos贸b wychowania.

A i jeszcze jedna sprawa, kt贸ra jest absolutnie fenomenalna! Rady starszych kobiet. Rodzi艂am c贸rk臋 i piel臋gniarki du偶o mi pokaza艂y je艣li chodzi o piel臋gnacj臋, przewijanie itd. Po o艣miu latach urodzi艂am syna i jako 偶e wszystko pami臋ta艂am to kupi艂am te same kosmetyki. O jeju, jak to si臋 nas艂ucha艂am 偶e kiedy艣 tak by艂o a teraz to jest 藕le!!! Rok temu urodzi艂am drugiego syna i na po艂o偶nictwie us艂ysza艂am nawet jak pyta艂am o poprzednie zalecenia 偶e chce chyba krzywd臋 dziecku zrobi膰!!! Kole偶anka z sali si臋 tylko ze mnie 艣mia艂a jak s艂ysza艂a ich komentarze pytaj膮c jakim cudem moje dzieci 偶yj膮??? Tysi膮c r贸偶nych zalece艅 maj膮, kt贸re si臋 przedawniaj膮 chyba w zale偶no艣ci od tego jaka firma farmaceutyczna rz膮dzi 馃槈
Nie wszystko co robi艂o si臋 kiedy艣 musi by膰 zle, ale je艣li zmieni艂y si臋 jakie艣 zalecenia to warto si臋 jednak nad tym pochyli膰 i wykaza膰 troch臋 dociekliwo艣ci, bo z ka偶dym rokiem mamy coraz wi臋ksza wiedz臋 w wielu obszarach.

monika1998

Zaciekawiona BB
Do艂膮czy艂(a)
29 Grudzie艅 2021
Post贸w
63
Mnie wczoraj po powrocie 偶e szpitala z艂apa艂a migrena. My艣la艂am 偶e prze艣pi臋 si臋 i b臋dzie dobrze ale ok 2 obudzi艂y mnie wymioty 馃槶馃槶馃槶馃槶馃槶馃槶 Niby od jaki艣 dw贸ch godzin mi min臋艂y ale zaczyna mi si臋 podwy偶sza膰 temperatura i czuje si臋 jak na gor膮czk臋 馃槶 Narazie mam 37.6 ale ro艣nie 馃槶馃槶馃槶 Jezu denerwuje si臋 ze zaszkodzi dzidzi

Nikola86

Zaciekawiona BB
Do艂膮czy艂(a)
3 Stycze艅 2022
Post贸w
42
Podsy艂am Wam list臋 na grup臋 prywatn膮, je艣li kt贸ra艣 pomin臋艂am to dajcie info, moglam przeoczy膰 :) jak jeszcze ktoras chetna to tez niech da zna膰, w poniedzia艂ek postaram si臋 wys艂a膰 list臋 dalej
1. @dagittka
2. @Nikola86
3. @EwelinaW
4. @Kasacja
5. @milla01
6. @S艂oneczko 艣wieci
7. @Karo2021
8. @Nadzieja...2
9. @Petrasiya
10. @Ania_Sk
11. @jolaa90
12. @Anulkaa2122
13. @Asiaxz
14. @Judita_87
15. @Madriga
16. @szarcia
17. @Oczekujaca002
18. @anias13
19. @Kaka94
20. @Martini$
21. @eleonora7
22. @Aniaaa30
23. @Martyna 1987
24. @Dubrovnik
25. @Mami 2022
26. @Carolline1993
27. @oki5
28. @ainola
29. @Anilorak90
30. @Klaudia_
31. @Popi91
32. @Dithka
33. @dorocia 83
34. @Magdusia 88
35. @Porannelatte
36. @Maridonna
37. @Johanna_85
38. @pesetka
39. @MtV
40. @Karo^^
41. @Anna R 1987
42. @Domi艣85
43. @Sofiaa
44. @emka08
45. @Dorotaaa2022
46. @Viola_09
47. @monika1998
48. @Luna88
49. @Anka00
50. @baska1912
51. @Myszka1403
52. @Joanna1996
Duza grupa 馃榿 super

Popi91

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
12 Stycze艅 2022
Post贸w
22
Dziewczyny czy macie jakie艣 pomys艂y na zaparcia? Na pocz膮tku ciazy jad艂am regularnie, bo by艂am non stop glodna. Teraz si臋 rochorowalam i od tygodnia brak apetytu... no i pojawi艂 si臋 problem z mega zaparciami.

Johanna_85

Do艂膮czy艂(a)
12 Grudzie艅 2021
Post贸w
380
Ludzie drodzy, nie ma cz艂owieka dwa dni w internetach i 40 stron馃槀

Co jestem w stanie doda膰, komu艣 odpowiedzie膰 na nurtuj膮ce pytania to pomagam i wtr膮cam swoje trzy grosze 馃槈 Jak si臋 nieznam to si臋 nie odzywam, ta 偶e na wszelkie interpretacje wynik贸w siedz臋 cicho bo nie b臋d臋 si臋 wypowiada膰 o czym艣 na czego temat nie mam poj臋cia dlatego przepraszam pomini臋te osoby 馃槈

Witam nowo przyby艂e 馃挭馃憣

Co do w膮tku prywatnego to prosz臋 mnie zabra膰 ze sob膮 馃槈

A! I jeszcze chcia艂am zapyta膰 dziewczyn臋 kt贸ra (PRZEPRASZAM 呕E ZAPOMNIA艁AM IMI臉/NICK ) chyba @Andzia? Andzella? Ta nasz biedna co umiera艂a ze strachu w szpitalu z powodu du偶ych przyrost贸w bety a nie widocznej ci膮偶y. Laparoskopia te sprawy. By艂o ok, by艂a dzidzia, czeka艂am na wie艣ci 偶e b臋dzie bli藕niak!
Odezwij si臋 je艣li nas jeszcze czytasz, czasem my艣l臋 o tobie, co u ciebie, jak male艅stwo?
To fakt!!! Dziewczyny jestescie jak rakiety! 馃槈馃檭

A ja wam powiem,ze moj facet jest normalnie niesamowity.Ostatnio bola艂a mnie g艂ow膮,on przyszedl z opracy i mowi,ze go glowa cos dzis boli.
Dzisiaj przy obiedzie mowi mi,ze jak siedzi to go lewe biodro boli 馃ぃ馃ぃ馃ぃ
Normalnie moj facet czuje to samo co ja :o馃槀
Nawet brzuch mu ur贸s艂 馃槅

Ja te偶 poprosz臋 o przeniesienie na prywatn膮 馃槉 Wizyt臋 mam w przysz艂y wtorek, bardzo si臋 zamartwiam czy serduszko bije i czy dzidzia ro艣nie. Trzymajcie za mnie kciuki prosz臋 馃槝. Wczoraj robi艂am wyniki z krwi, mam Przekroczona norm臋 leukocyt贸w w krwi i ci臋偶ar w艂a艣ciwy moczu (a pij臋 oko艂o 2 l p艂yn贸w dziennie) ktoras te偶 tak mia艂a?
trzymam kciuki! ale i tak jestem pewna,ze bedzie wszystko ok!

U mnie niestety pierwsze 1,5kg na plusie. Brzuch zaczyna si臋 zaokr膮gla膰, a bardzo nie lubi臋 jak co艣 mnie uciska, wi臋c wczoraj zam贸wi艂am spodnie ci膮偶owe. Oby w tej ci膮偶y uda艂o mi si臋 przyty膰 mniej ni偶 zwykle 馃檹
tez mam 1,5kg na plusie i tez mar偶e,aby nie bylo tego duzo wi臋cej 馃槒

Ja w pierwszej ci膮偶y przytylam 33 kg - o dziwo mialam lekarza prowadzacego ktory m贸wi艂 mi ze to dobrze bo duzo na dziecko kilogramow idzie 馃檮
w drugiej bardziej uwazalam na to co jem a i tak wyszlo 20 kg..
teraz cel przytyc jak najmniej bo moja waga startowa to 78 kg 馃槶
ja jak przytylam 35kg to co wizyte dostalalam zj..by od lekarki 馃榿
poza tym mialam problemy miedzy innymi z ci艣nieniem... teraz nie chce wiecej niz 15..

reklama

Johanna_85

Do艂膮czy艂(a)
12 Grudzie艅 2021
Post贸w
380
Cze艣膰 dziewczyny napisz臋 Wam jak moja noc... u mnie brzuch napi臋ty bardzo w nocy nie mog艂am spa膰 bo czu艂am jak sie spina, do tego trzy razy bylam w WC, takie przelewania w brzuchu, trzaski dziwne odglosy馃き zasn臋艂am po gidz. 1 na trzy godziny , potem od nowa my艣lenie i po nospie troch臋 ul偶y艂o ale nadal skurcze takie jak w okres mo偶e troch臋 s艂absze. Po 8 godz wzi臋艂am drug膮 nospe i p贸ki co jest lepiej.i nie wiem czy jecha膰 na IP czy poczeka膰 jak os艂abnie dzia艂anie nospy b臋d臋 wiedzia艂a czy napi臋cie i skurcze wracaj膮 ? Szczerze nie wiem... Mo偶e za bardzo panikuj臋 ale prosz臋 nie oceniajcie po stracie jestem czujna . Jestem nieszczepiona nie wiem jak podchodz膮 do tego czy odesl膮 mnie na test czy zrobi膮 na IP. Oj mam sporo tych my艣li dzisiaj
nie panikujsze,to normalne po stracie,ze czlowiek jest bardziej czujny.Uwazam,ze w ciazy obojetnosc tez nie jest dobra.

Jedz,bedziesz spokojniejsza, ale z mojego doswiadczenia moze byc tak,ze jak nie masz przy tym plamien to nic nie zrobi膮 bo w zasadzie bole brzucha w ciazy to normalne.

Do g贸ry