reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
A u mnie kurcze słabo...

Zaczne od tego,ze jak pisalam ,tydzien temu we wtorek po wizycie u ginekologa zaczelam plamic na brązowo.Ale bylo tego bardzo malutko.Tylko raz przy poddtraciu się.

W tym tygodniu w poniedzialek wieczorem bylo tych plamien juz dosyc sporo,ale skonczyly sie po dwoch godzinach. Więc w srode poszlam do ginekologa na kontrole i wszystko bylo ok.Dal mi progesteron,ale wieczorem po zaaplikowaniu progesteronu znow plamiłam na brązowo,do rana.

A wczoraj juz na różowo ... Dzwonilam do kliniki i babka powiedziala mi jasno,ze to normalne przy aplikowaniu progesteronu dopochwowo i ze na takim etapie ciazy nic i tak by wiecej juz nie zrobili.Ze jak organizm chce sie pozbyc ciazy to i tak to zrobi.

Od dzisiaj juz na szczescie nic.

Ale... juz przed ciaza bolaly mnie biodra, tak,ze mialam problem spac na jednym boku przez dluzszy czas.
A teraz od tego tygodnia bola mnie juz naprawde tak,ze zasyoiam tylko na plecach.Poza tym boli mnie tez krzyż tak,ze nie moge siedziec za długo,chdzic tez nie.
Bol promieniuje mi az do nogi o_O

A do tego jeszcze dzisiaj klujacy bol z prawej i lewej strony brzucha promieniujacy do nogi.

Ja serio mam wrazenie,ze juz sie sypie na kawałki...
Wczoraj ryczalam jak bóbr ,myslalam,ze to juz koniec jak zobacyzlam różowe upławy...
Myślę że jest wszystko ok, ŕóżowawe plamienie nie świadczy o nieprawidłowościach tylko żywo- czerwone plamienie.Ja od kaszle troche plamie na jasno-brązowo .Lekarz uspokaja Będzie dobrze, myśl pozytywnie!!!!!😘
 
Lekarz sam Ci zaproponował zwolnienie? Mnie podczas wizyty nawet nie spytał, gdzie pracuję. Nie wiem co mam robić...
Bo włansie jedni ginekolodzy jak się tylko dowiedzą, że pracujesz w szkole czy przedszkolu od razu wysyłają na L4 a innych to w ogóle nie ruszą, praca jak każda inna.. a szkoda.
 
Dziewczyny napiszcie jakąś otuchę....wczoraj zjadłam wędzonego łososia na ciepło opis że sklepu... jadłam na kanapce na zimno ...dziś mnie coś kręci w żołądku i uświadomiłam sobie że wędzone ryby w ciąży może nie bardzo się je i weszlam w skarbnicę wiedzy Google i jasno napisane że wędzony łosoś w ciąży dla świętego spokoju nie jeść... Wczoraj zupełne zaćmienie miałam... Czym wam się zdążyło zjeść , a może jecie jak macie ochotę ? Jak jest u Was ? Szczerze to jestem zła na siebie bardzo. Jestem po stracie, w domu 7 latek czeka na rodzeństwo... Ja też hucham...dmucham... nie dźwigam itp.. a tu taka wtopa z rybą aż źle się czuje przez to od rana...
Misia nie denerwuj się, brzuch Cie boli przez nerwy a nie od zjedzenia kawałka łososia. Ja teraz największą ochotę mam na tatar, sushi i tiramisu.. na razie się powtrzymuje od surowego mięsa ale jak długo to nie wiem:p Moj lekarz nawet powiedział, żeby wypić lampkę szampana w sylwestra i żyć normalnie. Trzymaj się ciepło:)
 
Screenshot_2022-01-14-22-02-17-365_com.android.chrome.jpg

Dziwne że tylko ja widzę. Ktoś coś podpowie jak to zmienić.
 
reklama
Do góry