reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Hej:)
Moja beta z 24.11 to 41.1
Z 27.11- 204
I z dziś 29.11 - 407
Z miesiączki ostaniej wynika,że jest to piąty tydzień (4+5 lub 4+2- mam dłuższe cykle i stąd taka różnica).
Do lekarza idę w poniedziałek. Pytanie czy mam jeszcze robić betę np w sobotę? Chciałabym coś zobaczyć na usg w poniedziałek choć wiem,że może być różnie.
Ja nie wiem dlaczego, ale zawszę liczę tak, że jak mam np. 4+6 to mówię, że to wciąż 4 tydzień. Może i niepoprawnie liczę ale tak mam 😉
Może uda się już coś u Ciebie zobaczyć. Ja bym bety nie powtarzała, ale jeśli ma Ciebie to uspokoić to jasne, że zrób :)
 
reklama
Dziołszki ja ledwo dycham, nie umiem wstać z łóżka czasem i sama nie wiem czy to ciąża, ta infekcja czy po prostu siedzenie z niespełna 3 latkiem w domu😂 albo combo🫣 grype już chyba miałam przed samym zaciążeniem, to teraz został tylko covid do kompletu 🤣 ale śmieje się bo co zrobić… chociaż jak moj syn skakał po łóżku o 20, a my leżeliśmy nieprzytomni to chciało nam się trochę płakac 😂
Będę nudna, ale @Kitsune masz już wynik?🫣
 
Ja nie wiem dlaczego, ale zawszę liczę tak, że jak mam np. 4+6 to mówię, że to wciąż 4 tydzień. Może i niepoprawnie liczę ale tak mam 😉
Może uda się już coś u Ciebie zobaczyć. Ja bym bety nie powtarzała, ale jeśli ma Ciebie to uspokoić to jasne, że zrób :)
No właśnie z tymi tygodniami to i ja ma miszmasz -bo apki też mi to różnie interpretują. Niby jestem w trakcie 5 tygodnia stąd napislam,że piąty ale de facto 4+X 🤣
Może pójdę w poniedziałek żeby mieć na wizytę - to będzie chyba najlepsze rozwiązanie :)
A czy któraś z Was ma takie wyniki bety i zero objawow? U mnie tylko lekka zgaga - brak mdłości, tkliwych piersi i zmęczenia. Wręcz przypływ energii mam 😜
 
A i pierwszy raz odkąd żyje mam zawroty głowy.. miała któraś z was może? W poprzedniej ciąży miałam zwyczajnie nudności i bóle brzucha, a tutaj nic z tego, ale jak się za szybko ruszę to świat mi wiruje 🤦🏼‍♀️ chociaż z dwojga złego lepsze to niz nudnosci 😬
 
No właśnie z tymi tygodniami to i ja ma miszmasz -bo apki też mi to różnie interpretują. Niby jestem w trakcie 5 tygodnia stąd napislam,że piąty ale de facto 4+X 🤣
Może pójdę w poniedziałek żeby mieć na wizytę - to będzie chyba najlepsze rozwiązanie :)
A czy któraś z Was ma takie wyniki bety i zero objawow? U mnie tylko lekka zgaga - brak mdłości, tkliwych piersi i zmęczenia. Wręcz przypływ energii mam 😜
Ja z rana mam przypływ energii, po południu za to obowiązkowo drzemka. Tkliwe piersi mam tylko po bokach, do tego wyczulony węch i jakieś dziwne duszności, coś jakby płytszy oddech.
 
reklama
Do góry