• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Sierpniowki 2011

reklama
Devi lazuka wzsyla super jutro jak nie zapomne dam zdjecia dzidzi i laurki dzidki bardzo sie ceiszyli z takiej niespodzianki;-)
o wiycie napisalam wzystko i na glownym i na odpowiednim wiec powtrazac sie nie bede;-)
Jestem spokojna ale dzis straszliwie boli mnie glowa zatokowo i zaraz mykam sie polozyc;-)
trzymam kciuki za Ciebie Oli jutro na pewno wsyztsko bedzie ok ;-)
Buziaki dziewczyny
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry