reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Hej. Wczoraj wieczorem Hania nie mogła zasnąć więc wiadomo cyc. Tyle że ona była jak pisze Madison nabita po pięty. Więc stwierdziłam że dam pustego cycka prawego Młoda zasnela ja razem z nią. O 2 W nocy obudził mnie okropny ból lewej piersi, telepotalo mną z zimna. Oczywiście miałam gorączkę. Oj głupia ja!!! Hania się obudziła, pomyślałam że ona jest jedynym moim zbawieniem i ulzy mi w bólu. Pomyliłam się!!! Wylam z bólu jak tylko mała chwycila pierś. Wytrzymałam 5 min. Ona w płacz bo chcę jeść, ja w płacz bo boli. Masakra. Mój Z się obudził uspokoił dziecię, wymasowal cyca i podjęłam drugą próbę przystawienia malutkiej. Było tak samo boleśnie ale wytrzymałam. W piersi mam dwa spore guzki z którymi walczę nadal. Och czemu nie mam laktatora?
Pierwszy raz mi się to przydazylo i oby ostatni.
 
reklama
Dziewczyny, jestem w szoku, że tak rzadko karmicie w nocy.
U nas jak w zegarku 0.00, 4.00, i 8.00. Jedyna różnica od porodu to , że wybudza się co 4 h a nie co 3.


Ewcol, przed karmieniem połóż na pierś szczególnie w miejsca tych zgrubień ciepła pieluchę. Ułatwi to wypływanie mleka i uczyni to mniej bolesnym. A po karmieniu okłady z kapusty, żeby stan zapalny się nie zrobił. I przykładaj do tej piersi tak często jak mała chce, nawet na 3 min.
 
Ostatnia edycja:
ewcol wpolczuje. Na takie bolesne zastoje pomaga czeste masowanie.
pokaze wam fotki moich chlopakow do paszportu i maxa jak sie zmienil
na jednej fotce ma 3 dni potem 4 lata i teraz prawie 9
20140912_083129.jpg20140912_083053.jpg
 

Załączniki

  • 20140912_083053.jpg
    20140912_083053.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 70
  • 20140912_083129.jpg
    20140912_083129.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 61
u nas alleluja odpukac chyba z brzuszkiem lepiej :-D mniej stekania, mniej prezenia, no i dziecko moje spi! moze to ten colinox pomogl, moze moja dieta, a moze mi dziecko wyroslo z glupot B-) sciagam w nocy to pierwsze mleko, zeby sie napchala konkretnie i chyba dziala. dzieki dziewczyny za rady :O
 
Ja teraz robienie M kanapek traktuje jak rozrywkę ;-) po całym dniu bieganiny i spędzania czasu z małym to naprawdę jakaś odskocznia hahaha :-) ale jak M był w domu przez tydzień po powrocie ze szpitala to on mi szykował jedzonko ;-) my tylko na cycu. Mm odstawione. Oczywiście przez to nocki trochę gorsze ale i tak nie jest źle.
Wczoraj zaliczylismy pediatre, Aleks przybrał w 1,5 tygodnia 300 g ale dla mnie to ciągle mała kruszynka. Ale pani dr uznała ze ma gruby kikut i długo mu będzie odpadal ale trudno.
 
Pięknie zdjęcia anna
I chłopcy podbni choć do siebie :-)choć tatusiowie inni.a ty masz jakiś kontakt z ojcem maksa?

Ja robię mojemu obiady do pracy więc wiecie....szał
 
Fiuufiuu nie utrzymuje kontaktu i wogule nie mam zamiaru. Maly tezniewie nic coby mialo mu mieszac w glowie. Uzgodnilismy i z Sasha i rodzina ze Sasha jest tata i niema innej opcji. Wkoncu nie ojciec ten co splodzil tylko ten co wychowal. Mam nadzieje ze niebede nigdy zmuszona do wyznania maxowi prawdy...
 
Właśnie znalazłam na stronie Żelaznej , że są prowadzone zajęcia jogi poporodowej dla mam z ich dziećmi ( od 6 tyg).
Jak nic idę:) :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1410510026.284378.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1410510026.284378.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1410510026.284378.jpg
    39,7 KB · Wyświetleń: 73
reklama
Do góry