reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mojej od kiedy wyszly zebyb to mniej je. Nic nie chce z żadnych zupek ani deserkow. Mleko jeszcze zje do tych 120ml. . Ja nie wiem czy byly rozpulchnione. Byla marudna akurat jak jej wyszly, ale tez byla chora i nie wiem od czego marudzila bardziej. Tyle ze jak poczulam zęby to noc przed nimi sie rzucala w lozeczku i jęczala. Chciala spac a nie mogla. Teraz jak juz wyszly śpi ładnie dosyć

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tam nie zauwazylam rozpulchnietych dziasel mial lekko czerwone i bylo widac juz zab pod spodem tzn taka biala kreske a w nocy to sie strasznie wiercil i byl maruda i po poludniu juz byl zabek [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Igi się wiercil w nocy i się przebudzal ale zęba ni mo

atdctrd8ammce1aq.png
 
U nas dziasla rozpulchnione od ponad miesiaca. Pediatra na wczesniejszym szczepieniu tak mowil, a w zeszlym tygodniu powiedzial, ze juz czuje zeby pod patyczkiem. Niestety do dzisiaj zebow brak. A prawie cale dnie marudzi, chce byc na rekach. W nocy budzi sie co godzine, chociaz dzisiejszej nocy sie wyspalam, bo budzil sie "tylko" 4 razy :D
 
Moja dzisiaj sie nie obudzila ani razu, szok. Od 21 do 6:30 spala. Ale miedzy 19 a 21 przed snem wypila jakies 240 ml mm, strasznie wyglodniala byla. Najadla sie mocno i moze dlatego, zwykle tyle nie je.

n59y6iye227k1jnm.png
 
Moja tez dzis sukces bo od 20-6.50 ale musiała pewnie dzień odespać. I tak rano byłam niewyspana:p wczorajszy dzień mnie wykonczył. Zębów dalej nie widać.

wniddf9hpcb059dp.png
 
Dziewczyny ile wam maluchy wytrzymuja bez jedzenia po zjedzeniu zupki? Bo mój to max dwie godziny a i po godzinie to mam wrażenie że by już zjadł bo po tej zupce to tak się rzuca na flache że hej. Myślałam że bardziej sycące są te zupki.
 
reklama
Co dajecie swoim dzieciom do picia? Mój nie chce pić wody, koper włoski tez mu nie smakuje, a kupy coraz gestsze. Boje się ze przez nowe pokarmy , będzie miał problemy z wypróżnianiem [emoji46]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry