reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skrócona szyjka macicy, rozwarcie, skurcze itp

Dziewczyny podstawa przy naszej dolegliwości to oszczędzanie siebie na maxa i ile się da leżeć. Ja w pierwszej ciąży też to miałam łącznie z krążkiem i toną leków a dotrwałam do 38 tyg teraz też nie jest lepiej szyjka skrócona ale jeszcze lekarz nie chce zakładać krążka więc trzeba pozytywnie myśleć. Dla tych które mogą mieć założony krążek to ważne jest to aby pilnować wymazów z szyjki aby nic się nie nabawić.
 
reklama
Dziewczyny ja tez z ta sama dolegliwoscia. Szyjka skrócona i prostuje sie. Mam leżeć, nospa 3x2 i magnez 3x1. Tylko jak wylezec z moim temperamentem ?! Juz kota dostaje...
Trzymajcie sie dziewczyny, oby do maja...
 
Propo lezenia: jak dajecie rade?? Co robicie lezac: tv, komputer, robotki reczne, ksiazka? Jakies pomysly?

Ja poleguje juz od grudnia i powoli szaleje. Boli kregoslup, boli wszystko, brak mi tlenu i slonca... :(
Lezycie plackiem czy polegujecie? Wychodzicie na krotki spacer na dwor? No i czy lekarze kazali Wam w zwiazku z szyjka lezec w jakiejs szczegolnej pozycji,? Mi najwygodniej jest w polsiedzacej ale wtedy podobno jest ucisk na szyjke...Piszcie jak sobie radzicie?
 
Do góry