reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skurcze Braxona-Hicksa w 40 tygodniu ?

Michalina1993

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Grudzień 2017
Postów
169
Czy jest to możliwe żeby w 40 tygodniu ciąży mieć te skurcze czy to coś innego ? Na wczoraj miałam przewidywaną date porodu ,ale maluszkowi się niestety nie śpieszy na świat.
 
reklama
Zadzwoń na położniczą izbę przyjęć do szpitala, w którym chcesz rodzić. Szczególnie, że to 40 tydz., to położne powiedzą Ci jakich sygnałów wypatrywać. Pamiętaj, by w czasie nawet bolesnych skurczów równo oddychać. Jeśli Ty nie oddychasz, to i dziecko nie oddycha.
 
Do szpitala dopiero kiedy masz regularne skurcze ktore sie utrzymują przez dłuższy czas. nie ma sensu bez takich skurczy jechac. po terminie tez sie rodzi ;) lekarz powinien skierować na wywoływanie porodu od 10- 14 dni po terminie.
 
Mieszkam w UK to jest całkiem inaczej ,tutaj się wywołuje poród do 12 dni. To nie są regularne skurcze ,tylko mam twardy brzuch i mam uczucie 'ciągnięcia'. Podobnie było z tymi w 20 tygodniu :)
 
Ważne żebyś się nie denerwowala bo to w niczym nie pomoże. Skoro nie chce jeszcze wyjść to znaczy że nie jest dzidzia jeszcze gotowa. Obserwuj sie i powodzenia :)
 
reklama
Do góry