reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Slaba kreska na teście ciążowym

Lekarz nic nie wykryje nawet jeśli ciąża jest bo jest zdecydowanie za wczesnie
To co możesz zrobić to poprosić o bete bo to jedyna opcja żeby na tak wczesnym etapie wykluczyć lub potwierdzić ciążę
 
reklama
Lekarz nic nie wykryje nawet jeśli ciąża jest bo jest zdecydowanie za wczesnie
To co możesz zrobić to poprosić o bete bo to jedyna opcja żeby na tak wczesnym etapie wykluczyć lub potwierdzić ciążę
Jak narazie zabukowali mi wizyte telefoniczną i lekarz stwierdzi czy potrzebna ni wizyta czy tez nie, tak to w Anglii dziala nie zrobią wizyty nawet gdyby człowiek umierał bo tak bardzo boją się coronavirus'a. Nie wiem juz co myśleć i czy w ogóle jest prawdopodobieństwo ciąży 😔
 
Lekarz stwierdzil ze badanie krwi nie jest potrzebne. Naturalne poronienia do 16tc sa normalne, jesli nie ma miesiączki czekac do wizytu u położnej do 22grudnia, ciaze pozamaciczne zdarzaja sie niezwykle rzadko wiedz mam sie nie martwic. I sprawdzac testem co tydzień. Nasz angielski NHS 😐
 
Nie sądzę żeby można w ogóle w tej chwili mówić o jakimkolwiek poronieniu bo nic ostatecznie nie potwierdziło ciąży. Mogła to być ciąża biochemiczna, ale ten test nie jest wg mnie wiarygodny więc pozostaje Ci czekać [emoji17]
Lekarz stwierdzil ze badanie krwi nie jest potrzebne. Naturalne poronienia do 16tc sa normalne, jesli nie ma miesiączki czekac do wizytu u położnej do 22grudnia, ciaze pozamaciczne zdarzaja sie niezwykle rzadko wiedz mam sie nie martwic. I sprawdzac testem co tydzień. Nasz angielski NHS [emoji52]
 
Lekarz stwierdzil ze badanie krwi nie jest potrzebne. Naturalne poronienia do 16tc sa normalne, jesli nie ma miesiączki czekac do wizytu u położnej do 22grudnia, ciaze pozamaciczne zdarzaja sie niezwykle rzadko wiedz mam sie nie martwic. I sprawdzac testem co tydzień. Nasz angielski NHS 😐
Masakra....
 
Witam, mam podobna sutuacje. Miesiaczka spoznia mi sie 4 dni. Robie testy i na wszystkich wychodzi bardzo slaba kreska, ledwo widac, trzeba sie uwaznie przyjrzec. Bety zrobic nie moge, czy mozliwe abym byla w ciazy? Czy test nie powinien wyraznie wyjac po takim czasie?
 
Witam, mam podobna sutuacje. Miesiaczka spoznia mi sie 4 dni. Robie testy i na wszystkich wychodzi bardzo slaba kreska, ledwo widac, trzeba sie uwaznie przyjrzec. Bety zrobic nie moge, czy mozliwe abym byla w ciazy? Czy test nie powinien wyraznie wyjac po takim czasie?
A ilu dniowe masz cykle? Wszystko zależy jaki jest poziom bety
 
Przecietnie 28 dni. Myslalam ze ktos byl w podobnej sytuacji. Czy to w ogole mozliwe aby nadal poziom hormonow byl tak niski ze test ledwo wykrywa
 
reklama
Witam jestem tutaj nowa i mam pytanko,
Robilam 2 testy ciążowe Clearblue.
I wyszły one tak . A kreski są blade i mało widoczne. Czy to moze oznaczać ciążę?
Z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam 😉😊
 

Załączniki

  • 20210215_112036.jpg
    20210215_112036.jpg
    65,4 KB · Wyświetleń: 64
Do góry