reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz plodny przez caly cykl

reklama
Ja bym od razu robiła bete. Wtedy masz pewnośc czy jesteś czy nie
Ale i tak chcę mieć 2 tlusciochy na pamiatkę, a we wczesnym etapie i tak gdyby cos sie dzialo, to nie da się uratowac zadnymi magicznymi lekami. Smutne, ale prawdziwe. Ciekawe co pokaze jutrzejszy test. Po tescie pojde na bete i w poniedzialek umowię się na wizytę lekarską. Taki plan ;-)
 
Ale i tak chcę mieć 2 tlusciochy na pamiatkę, a we wczesnym etapie i tak gdyby cos sie dzialo, to nie da się uratowac zadnymi magicznymi lekami. Smutne, ale prawdziwe. Ciekawe co pokaze jutrzejszy test. Po tescie pojde na bete i w poniedzialek umowię się na wizytę lekarską. Taki plan ;-)
No nie uratuje się niestety...
Daj na jak jutrzejszy test wyszedł ☺️
 
Ale i tak chcę mieć 2 tlusciochy na pamiatkę, a we wczesnym etapie i tak gdyby cos sie dzialo, to nie da się uratowac zadnymi magicznymi lekami. Smutne, ale prawdziwe. Ciekawe co pokaze jutrzejszy test. Po tescie pojde na bete i w poniedzialek umowię się na wizytę lekarską. Taki plan ;-)
A jeszcze co do drugiej, grubiej krechy to możesz wykonać też w późniejszym etapie 😁
 
Ale i tak chcę mieć 2 tlusciochy na pamiatkę, a we wczesnym etapie i tak gdyby cos sie dzialo, to nie da się uratowac zadnymi magicznymi lekami. Smutne, ale prawdziwe. Ciekawe co pokaze jutrzejszy test. Po tescie pojde na bete i w poniedzialek umowię się na wizytę lekarską. Taki plan ;-)
koleżanka w 3 miesiącu nadal miała blada kreske 😅 może lepiej nie czekać tyle
 
reklama
Dzisiaj zrobilam test z innej firmy i byl ujemny, nawet cienia cienia. Potem poszlam spac dalej i spalam do 10.00.. dawno sie tak nie wyspalam. Dziś termin okresu, ale nic go nie zapowiadalo i oby nie przylazl. Maz mowi, ze moze pierwszy test byl wadliwy. No nie wiem. Jutro idę na betę i jestem dobrej mysli, choc to dziwny miesiac (wyjatkowo) dla mnie na ciaze, ale chcialabym tak moc sie cieszyc i powiadomic rodzinę o ciazy..
 
Do góry