reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smaczki inne niż mleczko

no wlasnie ja tez chcialam cos dodawac zeby byla bardziej syta a tak potrafi nawet godzine od karmienia sie obudzic w nocy wypic 50 lub 60 ml i zasnac znow na 3h a tak moze ta pobudka godzine po karmieniu nie bedzie miala miejsca
 
reklama
dziewczyny jaki kupilyscie kleik czy kaszke?ja zielona w te klocki a chce sobie juz pokuowac poki w pl jeszcze jestem do kona maja,potem powrot do domu a to bedzie wlasne czas po 4 miesiacu wiec juz oze cos powprowadzam.
 
ja raczej poczekam do 6ego , moze troszkę wcześniej , tak jak jest zalecane przy karmieniu cycolem :) bo skoro tym razem mi sie udało i mam dosyć mleka to poco tak wcześnie podawać cos co może być skażone (ale nie musi) i obciążać ten mały żołądeczek. Wcześniej jedynie będę dawać posmakować na języczek żeby sie przyzwyczaiła do nowych smaków i później miała apetyt :) A dzisiejsze mięso? szkoda slow.. sama chemia, hormony, toksyny.. gdyby nie mój mąż to moje dzieci byłyby wege ale musiałam isc na kompromis i są (będą) "semi" chociaż nie lubię tego określenia.
Te kurczaki na hormonach to przykra sprawa ale Dorianek i tak nie lubi w ogóle mięsa i je tylko 2-3 razy w tygodniu zupkę przecierowa z piersi kurczaka/indyka i warzyw..ale co ja sie muszę natrudzić żeby to zjadł... masakra. w żadnej innej formie mięsa nie zje.. tylko zupki i rosołki. Warzywa staram sie kupować eko albo bio ale nie zawsze jest taka możliwość. Moja babcia zawsze sie rzucała w sklepie na największe kurczaki ale jej wytłumaczyłam ze im większy i piękniejszy kurczak, czy warzywo tym więcej w nim syfu typu hormony, sterydy i jakieś inne polepszacze i przyspieszacze wzrostu.
Juz nie mówiąc jaki syf jest w parówkach.

* semiwegetarianie jedzą drób i ryby
 
Widze ze tez juz zaczynacie :-D

Ja daje małej do mleka troszke kleiku na noc od ok 4 dni i jest ok
Dawałąm starszej i tez nic jej nie było to i teraz spróbowałąm i jest ok
Tak jak u Viki szybciej wciąga mleczko :-D i ładnie sie najada troszke dłuzej śpi choc nie zawsze - generalnie jestem zadowolona

tez miałam dylemat - ale specjalisci ciągle coś innego wymyślają wiec zdałam się na swoje doświadczenie i intuicję
 
reklama
ja chyba zaczne wprowadzać nowe produkty od 5 miesiąca, chyba że jak pójde we wtorek na szczepienia i się okaże że mały za mało przybrał na wadze to zdecyduje się wcześniej, ale to najwcześniej w 4 miesiącu
 
Do góry