reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SMS-y i WIADOMOSCI - gorąca linia czerwcówek !!!!

reklama
I kolejny dzieciaczek:-D przekazuje od Zdec co napisała Ewa1981

"O 3.10 odeszły mi wody. O 11:10 przyszła na świat Karolina Ewa sn :) Dostała 10p. Ma 52 cm, 2250 waży. Pozdrawiam wszystkie czerwcóweczki".
 
Gosiagro odpisała na sms-a czy już urodziła:

" Niestety nie. jestem już strasznie zmęczona. męczą mnie straszne bóle krzyżowe:/":eek::-:)-(
 
Hej!
Nadaje z patologii. Wlasnie mam pierwszy test oksytocynowy.. trzymajcie kciuki zeby cos sie rozkrecilo!
 
Mam sms od HEFI z 5:30:

" O 2:30 odeszły mi wody. narazie czekamy w szpitalu na rozwój akcji. Trzymajcie kciuki aby szybko poszło:)"

Jak będę wiedzieć coś więcej to napiszę, albo prześlę do którejś z was SMS.
 
Mam również SMS od paulka82 z godz 10:30:

" Witam mam na imię Iga i dziś o godzinie 6:10 przyszłam na świat przez cc. Mam 53cm długości i ważę 3250. Najpierw chciałam wystawić nosek i sprawdzić co jest na zewnątrz i mamusię musieli pokroić, ale obie czujemy się dobrze. Jak inne dziewczyny? pozdrawiamy. IGA i paulka82 ":-D:-D:-D:-D
 
sms od Lencji:

"u mnie wszystko bez zmian:( mija mi już czwarty weekend w szpitalu...dwie próby wywołania porodu bez skutku...Najpierw balonik co nic nie dało.W piątek dostałam oxytocynę, przy piątym poziomie dawki przy 20 kroplach zasnęłam:)zero reakcji...Oj zanosi się, że szybko nie wyjdę:(Co na forum, kto się rozpakował?"
 
Ale się dzisiaj dziewczyny posypały.

SMS od gosiagro z 14:30:
" Majusia przyszła na świat dzisiaj o 12:30, waga 4050g, wzrost 58cm, poród bardzo ciężki i długi ale wszystko jest OK i jesteśmy szczęśliwi":-)

SMS od hefi z 20:50:
" Julka przyszła na świat dzisiaj o 19:30. Nasze 2950 gram miłości i 52cm szczęścia :D Pozdrawiamy.":-)
 
:-)hotttt info :-)

SMS od annajak :
"Dzisiaj o 12:55 siłami natury przyszła na świat Kasia - 3420 g "


yuuupiiii następna dzidzia :) gratulacje :)
 
reklama
sms od kreatorki!
6 czerwca o 21-55 po 18 godzinach porodu na świat przyszła Nina ważąc 3,5kg mierząc 54cm:-)dostała 10 pkt.Jest słodka i grzeczna,gorzej ze mną całą mnie porozrywała.nie mogli zatamować krwawienie,przy obydwu próbach wstawania zemdlałam.Ból porodowy był kosmiczny wrzeszczałam jak walnięta.Mimo to naprawde szybko o tym zapomiałam jak dostałam małą do karmienia:-)jak tam u pozostałych po weekendzie?buziaki kreatorka z ninką:-)
jeszcze jeden smsek bo napisałam kto urodził w weekend
To super,przekaż dziewczynom gratulacje należą im się
 
Ostatnia edycja:
Do góry