reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SMS-y i WIADOMOSCI - gorąca linia czerwcówek !!!!

sms od ewus:

"Hej. do 10 czerwca 24 na dobę mam kroplówkę, a potem mnie odłączą co oznacza że urodzę... więc pewnie będę czerwcóweczką:) jeszcze ze 3tyg w szpitalu.... a jak u nas?:)"

Także u ewus jest w miarę stabilnie. Dobrze się trzyma jak na bliźniaczą ciążę:)
 
reklama
Kolejny sms od ewus:

"Aj już mnie to wykańcza, nawet do łazienki z kroplówką.. do porodu w szpitalu. ale dla dobra chłopców muszę jeszcze wytrzymać. jak ich przytulę to zapomnę o męce."
 
witajcie;)

mam eska od SOCHI:

"hejka jestem nadla w szpitalu i juz wiem ze bede miec CC-1 czerwca ok.9.00 ale ja niecche tego CC myslam ze bedzie jednak SN.Pozdrawiam:)"
 
Ewus odpisała na SMS:

"Aj nadal w 3paku...jeszcze 10 dni ibędę w terminie:) więc muszę przecierpieć. a co tam na forum> pzdr wszystkie:*"

Oczywiście została poinformowana tylko o szczęśliwych wiadomościach:-(
 
Napisałam do mamy mikołaja czy już ma malutką przy sobie, oto jej sms:

"Nie, od 8 rano wywołują i już nie daje rady taki ból, jestem padnięta, ryczę z bezsilności, ale do 24 godz podobno urodzę. Koszmar - walczymy o znieczulenie teraz."

Biedna:-(, napisałam, żeby się trzymała i że wszystkie tu jesteśmy z nią myślami.
 
w odpowiedzi na mojego smsa dostałam od lasposy wiadomość
26 maja przez cc o 17;05 przy całkowitym znieczuleniu przyszła na świat moja kruszynka waga 2950długość 53 cm punktów 10 obie czujemy się dobrze
 
sms od Mamy Mikołaja:-D:

"Nasza corka Inga ur się dziś o 00:20 sn waży 3399kg. Wszystko ok, ale koszmar nas już minął. Odezwę się na BB. Dzięki za wasze wsparcie, teraz wasza kolej. Pa"
 
Ewus napisała:

"Hej. Napisz co tam u Was. jakie rozpakowane? my dalej walczymy leżąc cały czas pod kroplówką, ale mamy 36.tyg, kto by pomyślał że tak długo 3pak wytrwa:)"
:-):-) Odpisałam kto się rozpakował:)
 
reklama
Mam wiadomość od Koriander!!!

"Mam skurcze co 5 min. Ja pierniczę nie rodzę boli jak cholera! Czekamy na położną i jedziemy do szpitala, trzymajcie kciuki błagam"
 
Do góry