reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SMS-y i WIADOMOSCI - gorąca linia czerwcówek !!!!

Wiadomość poranna od ewus:
"Na razie odeszło ale łapie na wieczór, więc zobaczymy... mam nadzieję że przetrzymamy jeszcze.."
 
reklama
Kolejny sms od ewus:
" Ja po USG:) nadal są chłopcami:) jeden 1600. drugi 1500 i jeśli dziś nie będę miała skurczy i badania będą ok to jest szansa że na majowy weekend puszczą mnie do domu:)"

Więc wiadomości trochę lepsze... niepokoi mnie tylko to że chłopcy są tacy mali:-( Lepiej żeby sobie jeszcze w brzuszku posiedzieli.
 
Dostałam wiadomość od Zdec do której znowu napisała nasza Ewus, oto treść tej wiadomości:

"jestem w szpitalu wojewódzkim. skurcze przekraczały już ponad 100! były regularne. Dostałam coś bardzo silnego na likwidowanie ich.. Chłopcy dostali już sterydy.."

Kurcze, czyli nie wesoło, oby chłopcy jeszcze w brzuszku posiedzieli!
 
Jeszcze jeden wczorajszy sms od ewus:

"Już nie daję rady.... dają mi tak silną kroplówkę że aż cała telepie a serce wyskakuje.... i tak przez 24h.... dopiero jutro jak nie będzie skurczy odstawią.... koszmar"
 
Zapytałam ewus jak tam dzisiaj, odpisała:

" Dalej bez przerwy leci ta kroplówka od której wyskakuje mi serce i telepie, bo cały czas pisze skurcze i nie mogą nawet tak silnymi lekami zbić..."
 
napisłam do Lencji z zapytaniem co u niej i jak opiekaw szpitalu.napisałam że wszystkie trzymamy kciuki i ją pozdrawiamy,to sms z odpowiedzią:

"Kochana, na opiekę nie mogę narzekać, miałam już 2razy ktg, dziś usg i pobrany wymaz, cisnienie wczoraj opołudniu i wieczorem dobre, dzi s jeszcze czekam na pomiar jeżeli będzie utrzymywało się dobre to w poniedziałek mnie wypuszczą:)dziękuję za troskę i pozdrawiam Was wszystkie mocno!"
 
Lencja w kolejnym smsie napisała że dziś ciśnienie ma na granicy normy:(
napisałam że jeszcze nic straconego i może wyjdzie w poniedziałek...
 
Ewus się odezwała więc jest dobrze. Oto sms od niej:
"Obijamy się dalej:) zaciskam nogi i trzymam, w przyszłym tygodniu mają zrobić USG, a narazie leżę... a co na forum? ktoś się rozpakował?"
Odpisałam jej że wszystkie trzymamy za nią kciuki i wszystkie dzielnie siedzimy w dwupackach:)
 
Dostałam przed chwilką sms od ewus:
" Hej. co u Was? Dalej się trzymamy zapakowane?!:) my leżymy cały czas w szpitalu:( może jutro jak będzie ok to wypuszczą...."

Odpisałam jej że dzielnie się trzymamy i oby ona też jak najdłużej w trzypaku się trzymała:) Chociaż u nas już coś powoli zaczyna się dziać.
 
reklama
Dostałam smsa od Mamy_Mikołaja:
"Znowu jestem bez neta od kilku dni i nie wiem co słychać na BB, są już jakieś dzieci urodzone? U nas ok po wizycie, do 7 czerwca muszę urodzić. Na razie mam takie boleści, że ledwo żyje, ale takie uroki. Pozdrowienia dla mam z forum".
Odpisałam jej, że mamy pierwszą rozpakowaną:-D i że my tez pozdrawiamy:-D
 
Do góry