reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SMS-y i WIADOMOSCI - gorąca linia czerwcówek !!!!

sms od Askut

"Urodziłam o 11:30. Było ciężko, Zuzia waży 3750 i mierzy 56cm. Dużo krwi straciłam i bede miec przetaczana. Pozdrawiam"
 
reklama
Anecznik pisze,ze zbijaja jej to niskie cisnienie i,ze po tym cały czas spi. Prosiła,zeby was wszystkie pozdrowic i gratuluje swierzym mamusiom :-)
 
sms od Koriander:
Lilianka jest już z nami, bardzo szybko poszło, waży 3,3 kg, najpiękniejszy prezent nie możemy uwierzyć! Buziaki dla wszystkich!
 
SMS od Badaickiej:
Dzisiaj o 7.45 przez cc w prezencie urodzinowym dla Pawła urodził się nasz synuś Filipek. Waga 3100, 54 cm. Czujemy sie dobrze choć boli cholernie.
 
sms od Sochi

"o 11.15 przyszla na swiat LETYCJA BARBARA ma 3500g i 56cm i 10 pkt A. przez CC mialo byc po 9.00 ale 2 ciezarne na szybka CC przyejchaly i dlatego pozniej Pozdrawiamy szczesliwa MAMA i TATA"
 
wiadomość od magdalena79:
"Hej :-) zostałam w szpitalu na obserwacji niestety wód nadal za dużo AFI=23 moczowód nadal jest poszerzony synek waży ok 3kg cesarkę mam mieć 18.06 ginka mówi żeby się nie martwić chcąc mnie pocieszyć. a co z Klementinką i resztą? Pozdrawiam"

Kazała tez Was wszystko pozdrowić :-) napisałam jej żeby starała się myśleć pozytywnie.
 
kolejny sms od magdalena79:
"Wyszło mi jeszcze podwyższone CRP i od jutra dadzą mi antybiotyk czyli prędko nie wyjdę :/"

i koleny:
"Leżę na sali matki z dzieckiem, wszystkie dziś urodziły, ale im zazdroszczę"

napisałam że ma się trzymać napewno da radę już niedługo ona też będzie tulić swoje maleństwo
 
sms od Klementinka:

" Jaś jest już z nami. Urodził się o 1:04. Poród 2,5 godz. Jest cudowny i malutki, 2200 i 45cm. Teraz się poznajemy. Pozdrawiam wszystkie brzuchatki" :-):-)
 
reklama
wczoraj pisałam do Lencji z zapytaniem co słychać, podałam stan dzieciaczków na dzień wczorajszy, bo teraz już sporo doszło:p

wiadomość od Lencji:
"Kochana, jutro(czyli dziś) w końcu zaczną się mną zajmować, na obchodzie była opcja, że dziś ale się jedna pielęgniarka wtrąciła, że dziś już za dużo osób mają...więc czekam na jutro po badaniu zdecydują co robić, póki co jest opcja założenia żelu zmiękczającego szyjkę ale jak to będzie w rzeczywistości to się jutro okaże. Cieszy mnie, że w końcu coś się ruszy bo to czekanie jest już wykańczające. To się nam czerwcówki rozpakowują, super:)"
 
Do góry