reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacer na mrozie

Jak na razie mrozi u nas od paru dni :) Do tej pory wychodziłyśmy codziennie na spacerki na około 2-3godziny. Dzisiaj było koło 0 stopni i byłyśmy 2 godziny. We mgle, jak wieje wiatr również wychodzimy- mamy gondolę z "opcją przeciwwietrzną" tzn. Buda ma dodatkowo jeszcze materiał, który prawie całkowicie zabezpiecza Maluszka przed wiatrem. Ale jak będzie poniżej zera, to nie będę narażać córci na wiatr. Pediatra mi powiedziała, że mogę wychodzić do -10, ale szczerze powiem, planuję wychodzić do -5, a poniżej będę okno otwierać :)
 
reklama
Mój Klaudiuszek jest z grudnia 2009.
My wychodziliśmy z nim w styczniu (2010) mial kilka tygodni.
Było około -5c i nic sie nie stało.
Był cieplo ubrany, w gondoli, stawialam kocyk zeby na twarz nie wiało....:tak:
Ani razu nie był chory.
W lutym było nawet -10c ale wtedy spacery nie trwały tak dlugo.
pozdrawiam
 
Do góry