reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacery zamieniły się w koszmar

Szkoda,że masz problemy z kręgosłupem, bo normalnie poradziła bym chustowanie malucha na placach ;) Myślę,że jakieś zabawki przy wózku mogą pomóc :) U nas pomagają tez chrupki kukurydziane do rączki.
 
reklama
o wlasnie chrupki kukurydziane! ostatnio wynalazlam takie ktora sie uginaja i gdy sie nimitrzesie to i one sie trzesa:) swietna sprawa
 
Znam ten problem, niestety tylko wielka cierpliwość tu pomoże. Moja córcia też nie chciała jeździk i nic nie pomagało, nawet zabawki do wózka czy inne rzeczy zaczęła chodzić mając 10 miesięcy i jej się spodobało. Proponuję po prostu krótkie spacerki wkoło miejsca zamieszkania i tyle jak zacznie dobrze chodzić to będzie sobie szła przy wózku jak się zmęczy usiądzie i tak to wygląda. A że dziecko się mało męczy ;-(
Dużo cierpliwości i powodzenia.
 
Ja również uważam, że cierpliwością można wiele zdziałać, wiadomo, że łatwo powiedzieć, ale innej złotej rady tu nie znajdziemy, gorzej jak dziecko chodząc przy wózku zmęczy się i nadal nie będzie chciało do wózka tylko np. na ręce
 
oj różnie to bywa z tymi naszymi dzieciaczkami,możesz spróbować z zabawkami,albo wymyślać zobacz co tam jest jakie ładny domek,chmurka itp zagadywać dziecko czasami pomagało;]
 
ja naszczescie nie miałam bardzo dobrzego problemu ale wlasnie sprobuj moze zabawic jakimis zabawkami, balonikiem.
 
Do góry