reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sparerówka - jaka??

reklama
no i chyab kupimy chicco ct 04. chociaz ja firmę chicco tak średnio uważam. ale ten wózek jest fajny i podoba się nam obojgu, tzn trojgu :-)

no i kupiłam :-)
kolor discovery
chicco_ct04.jpg

za 449zł
 
Ela fajny wóz, oglądałam go conajmniej kilka razy :-D
ale ja wciaz nie moge sie zdecydowac. Pewnie dlatego, że czekam do wypłaty :-) Wciąz nie wiem czy Chicco, czy :-DSolar czy moze ów ciekawy Zooper Waltz (lub Hula) :happy2::baffled:

Zuzce podobają się wszystkie :-D
 
Filipowi z wózków, to najbardziej podobają się moje ręce:crazy:
ja patrzyłam teżn a szerokosc wózka. całkiem fajny jest chicco ct 05, ale wąziutki, no i rozkłada się do półleżącej tylko. a ten ct 04 ma spore kółka jak na parasolkę i ładnie się rozkłada.
zastanawialismy sie tez nad espritem houcka, ale on tez malutki.
no i kupilam chicco, firmy którą średnio lubię:crazy::baffled:
 
Chciałabym usłyszeć wasze opinie na temat wózków, któe ostatnio wynalazłam dla Rocha. Rozpiętość cenowa jest duża, ami zależy na tym by znaleźć złoty środek i wózek w którem Roskowi będzie super wygodnie.:tak:
Poza tym wózek nie może być ogromny po złożeniu.
Maclaren MX3 3-Wheeler with Comfort Pack - Orange/Charcoal : mothercare

Maclaren Techno� XT stroller - Black : mothercare

Quinny Speedi SX 3 Wheeler Stroller - Oceanic Reflection (Blue) : mothercare

Britax Verve Pushchair - Batchelor Blue : mothercare

i Maxclaren techno.

 
Kasiulka, ten pierwszy jest ogromny. nie wiem czy widziałas go na żywo. owszem bardzo ładny, super się prowadzi. ale to mozna brac dla noworodka, dla takich dieci jak nasze nie opłąca się.

mój faworyt link 2 i 3
 
reklama
Do góry