reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sparerówka - jaka??

kasiulka moj typ z kolei to 2 i 4 :-)
o wozkach Quinny i tym podobnych słyszałam od sprzedawcy jedno - maja kiepska regulację oparcia. Bodajżer zaledwie 2 pozycje - leząca i siedząca.
 
reklama
Kasiu, a ten britax to nie ma takiego oparcia jak Quinny?czyli regulacju w dwóch pozycjach? najlpeiej wybierz si edo skalepu, pomacaj, pojeźdż, posadz Roszka w nim. no i zobacz jak sie składa.
 
zdecydowalismy się na tego Maclarena:tak:
Opis wózka jest po prostu niesamowity:tak:po prostu wypas.
Jak kupoimy damy znać jak się sprawuje:-D
 
Kasiulka .... u mnie u sąsiadów czasem za drzwiami stoi Maclaren ... podobna wersja i ja też już pisałam, że mi się bardzo podoba :tak:. Pisz jak się sprawuje, bo pewnie prawie wszystkie jesteśmy ciekawe :-D;-)
 
ogladalismy dzisiaj kilka wozkow, coneco solara jupitera i jeszcze jakas fajna bo miala duze kolka ale glupio sie skladala :-( no i dalej nie wiem co kupic :-( tego mojego wielofunkcyjnego prowadzic nie umiem :-(
Elu czy ten chicco ma palak? bo ja musze miec palak bo Michas nie usiedzi spokojnie :-(
 
reklama
Do góry