reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie lutówek ! :D

Haha dzięki :-) Poćwiczę geografię ! hahaha
Pani Moniko proszę dla przypomnienia pochwalić się miejscowością w jakiej Pani teraz zamieszkuje:-) A co do Krakowa to fajnie by było, ojjj jak fajnie by było... :-)
]
Bytom :) to zaraz kolo Katowic i jakieś 80 km do Krakowa.
 
reklama
ohO..to tylko ja mam do Was tak daleko:( ja mieszkam pod kołobrzegiem...to do krakowa to kawał drogi mam..:-(chyba że chcecie zwiedzic nasze piękne polskie morze to jak najbardziej jestem za:D:-)
 
Do Poznania ja mam ok 800 km hehe, Może nam się uda jakoś osiągnąć kompromis :-) Wypośrodkować Polskę i zjechać się w jedno miejsce! Byle by nam się to udało do lutego eheheheeee
 
Milena mieszkasz w Poznaniu ?

Dziewczynki pierw proszę się ładnie przedstawić, potem gdzie się mieszka, a dopiero gdzie by się chciało spotkać plissssssss :-)
 
Mam na imię Milena, mieszkam w Obornikach 30 km od Poznania więc możesz mnie na mapce ulokować w Poznaniu, a jeśli chodzi o miejsce spotkania to mi już wszystko jedno.
 
Szkoda by było, ale coś czuję, że z tego wszystkiego zrobią się dwa spotkania... rozumiem, że każdej z nas trudno byłoby wybrać się w daleką podróż, bo wszystkie jesteśmy w stanie błogosławionym i podróż po 500 km mogłaby większości sprawiać pewne trudności... Mam nadzieję, że wspólnie dojdziemy do konsensusu :-);-)
 
:-) Mam na imie Sylwia i jestem z Bielska Bialej. Bede w Polsce od 7 do 17 pazdziernika i pewnie realnie patrzac to w gre wchodzi poludnie czyli okolice od Katowic do Krakowa i do Bielska :-):-):-)
 
reklama
Do góry