reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie lutówek ! :D

laseczki ja na Kraków się piszę, bo kooooocham to miasto, to moje drugie miejsce na ziemi i zawsze raz w roku staram sie tam być, poza tym mam na śląsku rodzinę dokladnie w Chorzowie i tam też dojadę:-)
 
reklama
Kraków.... Piękne miejsce na spotkanie, ale niestety dla mnie to podróż pociągiem conajmniej 7 godzin... :-:)szok::-:)szok::-( Nie wiem czy dam radę... może coś innego. Nie wiem co reszta o tym myśli... A tak bardzo chciałabym się z Wami moje kochane śnieżynki spotkać....
 
no ale my Poznanianki (i Gnieźnianki, Obornianki, Lubonianki czy jak to się odmienia, a także kropki z Torunia też!) możemy sobie wynająć jakiś busik z kierowcą, pojechać i wrócić albo co... albo jakos razem...no nie wiem.. albo do tej Łodzi jednak...
 
Musimy miejscowość jakoś wypośrodkować.
Fajnie by było, aby jedna osoba mieszkała w tym mieście, wynająć jakąś restaurację i jakieś jedzonko. Podzielić tą sumę na ilość osób (bo większość będzie z menami) i zrobić składkę z przelewem na konto.
Wiem, że nie będzie łatwo, bo jesteśmy rozrzucone po całej Polsce... ale uda nam się!

Uda nam się, prawda? Musi się udać!
 
reklama
Do góry