reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

a mi dzis znow przyszła forma z child benefit do sprawdznia i odesłania im w ciagu 21 dniiiiii chyba sie na mnie uparli co 3 miechy musssssssssssssss jest ale data wystawienia 26.12.2009 a od kiedy oni pracuja w swieta hehhehe musze im odesłac bo mi zaraz wstrzymaja jak zwykle!!!!!!!!!!
mi też dzisiaj przyszło :tak: ale nie sprawdziłam daty wystawienia :sorry2:
 
reklama
reklama
Do góry