reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy świeżo upieczone mamy : )

Poziomka to może jakieś rady odnośnie karmienia? A czułaś sama, że wcześniej tak nie ciągnął cyca ja teraz jak Ci pokazała jak prawidłowo przystawić ?
 
reklama
Co do doradcy laktacyjnego to uwazam, ze pomysl znakomity jesli jest jakis problem. My tez ciazko przechodzilysmh pierwsze dni karmienia a po konsultacjach idzie nam milion razy lepiej :)

A co do spacerow. To my w pt wyszlismy ze szpitala a w pon byl pierwszy spacer. Wt w domku siedzielismy i dzis zas bylismy zwiedzac swiat:)
 
Jak spadała mi z wagi mała to budzilam bo miała zoltaczke i potrafiła spać cały czas. Teraz sama sie budzi co 2,5 h i wtedy karmię. Dzisiaj zasnęła kolo 23 to obudziła sie o 01 do 02. Później o 04.30 do 6. I teraz wisi
 
Cocosh to widze,ze ze spaniem mamy podobne godziny w nocy. Jak moj sie obudzi na jedzenie tov tez godzina minimum schodzi :p
 
reklama
A powiedzcie mi jak dalyscie sobie radę z poprzednimi obowiązkami? Chodzi mi o to ze jednak zmienia sie wszystko i jak, nie zalamujecie sie tym?
Bo mnie ogarnia przerażenie szczerze mówiąc .chce wyjsc do domu bo tu nie wytrzymuje ale boje sie jak dam sobie ze wszystkim rade..ze zatrace zycie sprzed nawet nie ciazy a malej...kuzwa to jakis dol poporodowy czy co?
 
Do góry