reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

Ivaz a z jakiej chusty korzystasz(tkana,elastyczna,kółkowa,jakie firmy itp)? Czy tylko z nosidełka?Ja na razie na tkaną Nati nastawiona jestem,ale zawsze lepiej znać opinie innych
 
reklama
Ivaz a z jakiej chusty korzystasz(tkana,elastyczna,kółkowa,jakie firmy itp)? Czy tylko z nosidełka?Ja na razie na tkaną Nati nastawiona jestem,ale zawsze lepiej znać opinie innych
Anusiak ja mam bondolino, (o takie chustomania Bondolino-opis jest to miękkie ergonomiczne nosidło, w którym dziecko tak samo sobie siedzi jak w chuście z tymże łatwiej je zawiązać, chusta przerażała trochę mojego męża i poszliśmy na kompromis kupiliśmy bondolino, ale gdybym miała kupować chustę, kupiłabym długą tkaną wiązaną, bo ma największe możliwości i starczy na bardzo długo. Polecam to forum Kawałek szmaty - chusty i... - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl tu znajdziesz specjalistki chustowe, bardzo chętne do pomocy, dzięki temu forum dowiedziałam się o nosidłach ergonomicznych. Na pewno znajdziesz tam kogoś z Białegostoku kto chętnie nauczy cie wiązania chusty
 
Czy ktoś mógłby mi na litość Boską wytłumaczyć o co chodzi z tym "podbijaniem" ? Co to znaczy że wózek się podbija na krawężnikach? :eek: Bo jakoś nie potrafię tego odszyfrować
 
A ja wlasnie wczoraj zrobilam maly rekonesans po sklepach z wozkami
i musze przyznac ze chyba jednak trojkolowiec choc nigdy mi sie nie podobaly.
Maxi cosi naprzyklad,wygodny,lekko sie prowadzi,niezbyt ciezki i niezbyt duzy
a to wszystko czego mi potrzeba.Leciutko sie prowadzi nawrt jedna reka.
Dobrze ze jest jeszcze troche czasu to zwiedze wszystkie sklepy w okolicy i sie zobaczy:tak:
 
ivaz nie przeczę, że trafiłaś na jeden z niewielu trójkołowców, które przy nawet najmniejszej dziurze trzymają się pionu.
Pierwszy swój wózek kupowałam 7 lat temu, potem szybko drugi i trzeci - wszystkie dla jednego dziecka .... Teraz mam zamiar kupić tylko i wyłącznie jeden.
Jak sobie przypomnę wózek ważący prawie 20kg, w środku dziecko i jeszcze zakupy i to cholerne niegdyś II piętro, to uwierzcie do dziś mnie w krzyżu napie....
 
Naciskasz na rączkę i unosisz przednie kółka (-o) do przodu.

I to cała filozofia??? :eek: To najstarsze wózki potrafią - jak się naciska jedną stronę to druga się unosi - to chyba nawet jakies podstawowe prawo fizyki, więc nie rozumiem tego szumu wokół podbijania.
 
co do trójkołowców jeszcze - musze przyznać rację Ivez - akurat Jane to naprade super wózki i nawet trójkołowiec w ich wydaniu jest suuper. No ale za tę markę się sporo płaci - tyle, że w tym przypadku cena idzie w parze w jakością.

Moje 3 znajome kupiły wózki jane i wszystkie są zachwycone :-)

Ja się jeszcze zastanawiam - najpewniej postaram się kupić jakiś używany Jane tyle, że czterokołowy (bo akurat te bardziej do mnie przemawiają). no jeszcze zobaczymy :-)
 
reklama
Ja też byłam dzisiaj w sklepach z wózkami, tym razem w Białymstoku i liczyłam na to, ze może ceny będą choć odrobine niższa... Nic z tego- te wózki które oglądałam są mniej więcej o 200 pln droższe niż w Wawie!:szok: Przy okazji dowiedziałam się że jest i Maxi Cosi Mura i Bebe Comfort Mura, co jednak znaczy kompetentny sprzedawca:-)
Właśnie, dziewczyny mieszkające w Białym- byłam w Fartlandii, może jest jakiś inny sklep gdzie jest równie duży wybór a ceny niższe???
 
Do góry