reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

bali - a Ty chcesz sprzedać buga i się wahasz czy myślałaś o zamianie na parasolkę?

Jak Leoś teraz już prawie nie korzysta a nie masz pilnej potrzeby sprzedaży to potrzymaj jeszcze chwilkę aczkolwiek wątpię żeby sie Mu zmieniło.

Stachu mega wózkowy, śpi w wozie w ciągu dnia (jak się Go nie obudzi to 4h ciągnie, pod kołdrą przy otwartym oknie). Dystansów długich też nie pokonuje, zresztą u nas wszystko jest dosyć od siebie oddalone - wolę Go podwieźć żeby się wyhopsał na placu zabaw niż iść z nim godzinę do najblizszego rogu zbierając po drodze wszystkie kamienie i patyki, pilnując żeby kurzu z samochodów nie scierał...

Ale moze Mu sie smieni, z decyzją o zakupie podwójnego wózka czekam do marca-kwietnia. Na razie mam na oku ten:
ROEMER/BRITAX B-DUAL dla dw�jki dzieci - kolor GREEN - 1szt.

I tak kasy na razie brak...
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja potrzebuję opinii mam z dwójką dzieci, czy w wieku 2 lat dziecko potrzebuje spacerówki/parasolki?
Oleska, Wiolan? Jagoda jeździła jak się Jasiek urodził?
bo mój już teraz w zasadzie nie jeździ

ja nie mam dwójki dzieci, ale myślę,że możesz odpuścić, tym bardziej, że piszesz, że wszędzie autem podjedziesz.. u nas sklepy, czy galeria na nóżkach, plac zabaw, czy park, jak u ciebie autem, jedynie wózek, jak muszę kilka małch sklepików obskoczyć, żeby coś do jedzenia kupić, ale wtedy koniecznie musi mieć ze 4 autka + coś do jedzenia, bo inaczej chce wyskoczyć.
tak więc bali, daruj sobie nowy wózek :-)
 
U nas wózek jest "be" ale nie wyobrażam sobie pewnych sytuacji bez wózka dlatego kupiłam używanego Cybexa i jestem zachwycona :)
"Stary" jeszcze stoi bo liczyłam się z tym, że jak spadnie śnieg to Cybex nie da rady ale zima nas nie rozpieszcza więc pewnie jak do lutego nie spadnie to go w cholerę sprzedam :)
 
chyba że Tysia chcesz odkupić nasze I'coo w 500 się zmieścisz....

serio? Rozważe to.... Na razie sie rozgladamy, myslę ze gdzies w lutym najwczesniej na zakup sie zdecydujemy ;) Jak cos bede pamietala,

Właśnie ja tez zastanawiam sie czy wózek potrzebny....na codzien na pewno nie, ale zeby gdzies na dluzszy spacer pojsc to konieczny jest. Albo na wyjezdzie ...... Takze kupujemy ale bez angazowania zbyt duzej kasy.
 
potrzebuję porady w sprawie kolejnego rowerka. Jagoda wyrasta mi już ze stridera biegowego. dodatkowo Julu ma wobec niego niepohamowane aspiracje... zatem bylabym skłonna kupić młodej nowy rower. i tu jest pytanie - jaki? znów biegowy, tylko większy? czy już nie pakowac się w kolejną biegówkę i kupić normalny? :eek: pomożecie? :-)
 
potrzebuję porady w sprawie kolejnego rowerka. Jagoda wyrasta mi już ze stridera biegowego. dodatkowo Julu ma wobec niego niepohamowane aspiracje... zatem bylabym skłonna kupić młodej nowy rower. i tu jest pytanie - jaki? znów biegowy, tylko większy? czy już nie pakowac się w kolejną biegówkę i kupić normalny? :eek: pomożecie? :-)
Afi ja nie wiem jak to jest z birgowem bo w końcu go nie kupiliśmy ale Majka ma normalny z bocznymii kułkami i daje radę na nim jechać tzn sama pedałuje, teraz jest na etapie że te boczne kółka są trochę podniesione więc chcąc nie chcąc musi łapać równowagę:tak:
 
potrzebuję porady w sprawie kolejnego rowerka. Jagoda wyrasta mi już ze stridera biegowego. dodatkowo Julu ma wobec niego niepohamowane aspiracje... zatem bylabym skłonna kupić młodej nowy rower. i tu jest pytanie - jaki? znów biegowy, tylko większy? czy już nie pakowac się w kolejną biegówkę i kupić normalny? :eek: pomożecie? :-)
B'twin z decatchlonu 14 cali.
moj jeszcze takiego nie ma, ale ja juz sie w nim zakochalam i z pewnoscia taki mu kupie (chyba, ze ktos mnie wyprzedzi i dostanie prezent od rodziny ;-))

moj tez juz orawie wyrasta w biegowki, siodelko i kierownice ma juz podniesiona na maxa.
 
reklama
Ja nie pomogę, mój dalej na B'twin biegowym śmiga, więc zmiana będzie dopiero w przyszłym roku, a córa to była anty rowerowa, miała 3 kołowy, który to my musieliśmy pchać, bo ona jak księżniczka tylko siedziała :-p pewnego dnia się złamał, dostała z 14 albo 16 calowymi kołami, ale dopiero zaczęła z niego korzystać jak miała 4 lata, zdecydowanie wolała hulajnogę.
 
Do góry