reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Uważam, że to jest jedna z najmądrzejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek powiedział :p
Nie no, a tak całkiem na poważnie, mądry człowiek, potrafił postawić mnie do pionu, chociaż długo stawiałam opór. Co więcej nie miałam wsparcia takiego, jakiego oczekiwałam od rodziców i teściów. Każdy z nich stracił dziecko, tylko na innym etapie i w innych okolicznościach.. Wierzę, że każda kobieta po stracie powinna wyciągnąć z takich wydarzeń jakąś lekcję. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Nawet takie tragiczne rzeczy.

Fado, gratulacje! :) Chociaż to prawda, stres do rozwiązania chyba już z tyłu głowy zawsze zostanie.
Chłopiec, czy dziewczynka? :)

Dziękuję, za kciuki :D Mam nadzieję olbrzymią, że skoro wtedy udało się za 1szym razem to i teraz jest szansa :) A w niedzielę bardzo bociany nas nękały po drodze (pół dnia w podróży spędzilismy) i śmieszkowaliśmy, że nieźle by było jakby sie udało :)
W rodzinie kiedyś mielismy taki przypadek, że jak bociany coś majstrowały w okolicy domu, latały nad domem, to szwagier z żoną akurat trafili! :) Nie bez powodu bociany przynoszą chyba dzieci w bajkach :D
Dziewczynka :)
 
reklama
Ja nigdy wcześniej niż termin @ nie zrobiłam testu , a w dzień @ zawsze cień wychodził ;) ale są dziewczyny które robią testy owulacyjne kilka dni przed @ i jak im wychodzą pozytywne to są pewne że to ciąża ,można i tak ?;)
 
Uważam, że to jest jedna z najmądrzejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek powiedział :p
Nie no, a tak całkiem na poważnie, mądry człowiek, potrafił postawić mnie do pionu, chociaż długo stawiałam opór. Co więcej nie miałam wsparcia takiego, jakiego oczekiwałam od rodziców i teściów. Każdy z nich stracił dziecko, tylko na innym etapie i w innych okolicznościach.. Wierzę, że każda kobieta po stracie powinna wyciągnąć z takich wydarzeń jakąś lekcję. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Nawet takie tragiczne rzeczy.

Fado, gratulacje! :) Chociaż to prawda, stres do rozwiązania chyba już z tyłu głowy zawsze zostanie.
Chłopiec, czy dziewczynka? :)

Dziękuję, za kciuki :D Mam nadzieję olbrzymią, że skoro wtedy udało się za 1szym razem to i teraz jest szansa :) A w niedzielę bardzo bociany nas nękały po drodze (pół dnia w podróży spędzilismy) i śmieszkowaliśmy, że nieźle by było jakby sie udało :)
W rodzinie kiedyś mielismy taki przypadek, że jak bociany coś majstrowały w okolicy domu, latały nad domem, to szwagier z żoną akurat trafili! :) Nie bez powodu bociany przynoszą chyba dzieci w bajkach :D
Witaj kochana
Przykro mi, że i Ciebie to spotkało...
A z tymi bocianami to jest coś na rzeczy, bo teraz na wiosenne jak zaszłam w ciąże to bociany nas odwiedzał dzień w dzień w ogródku i pochodziły bardzo blisko domu.
Trzymam kciuki za Was.
I czekam na same dobre wieści.
 
Witaj kochana
Przykro mi, że i Ciebie to spotkało...
A z tymi bocianami to jest coś na rzeczy, bo teraz na wiosenne jak zaszłam w ciąże to bociany nas odwiedzał dzień w dzień w ogródku i pochodziły bardzo blisko domu.
Trzymam kciuki za Was.
I czekam na same dobre wieści.
Dziękuję :)
Jesteś kolejna osoba w takim razie, z bocianami, mam olbrzymią nadzieję, że to dobry znak ;)
 
Dziewczynki ja też jestem po poronieniu bardzo wczesnej ciąży..więc wiem co to za ból ale nie poddaje się ...Dziewczynki właśnie co do testu owulacyjnego zrobiłam go wczoraj tak po prostu żeby zobaczyć co wyjdzie i dwie ciemne kreski ..co to tydzień po owulacji???co wy na to ???
 
Dziewczynki ja też jestem po poronieniu bardzo wczesnej ciąży..więc wiem co to za ból ale nie poddaje się ...Dziewczynki właśnie co do testu owulacyjnego zrobiłam go wczoraj tak po prostu żeby zobaczyć co wyjdzie i dwie ciemne kreski ..co to tydzień po owulacji???co wy na to ???
podobno testy owu tez moga wskazywac ciaze ale ile w tym prawdy to nie wiem
 
Dziewczynki ja też jestem po poronieniu bardzo wczesnej ciąży..więc wiem co to za ból ale nie poddaje się ...Dziewczynki właśnie co do testu owulacyjnego zrobiłam go wczoraj tak po prostu żeby zobaczyć co wyjdzie i dwie ciemne kreski ..co to tydzień po owulacji???co wy na to ???
Totalnie się nie znam na tym temacie, ale tak mnie te testy owulacyjne zaciekawiły, że zamierzam dzisiaj pocztac o nich co i jak :p
 
reklama
Dziewczynki ja też jestem po poronieniu bardzo wczesnej ciąży..więc wiem co to za ból ale nie poddaje się ...Dziewczynki właśnie co do testu owulacyjnego zrobiłam go wczoraj tak po prostu żeby zobaczyć co wyjdzie i dwie ciemne kreski ..co to tydzień po owulacji???co wy na to ???
A ile jesteś po poronieniu ?
 
Do góry