reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

ja już 24dnia cyklu miałam objawy, 25dc już testy pozytywne ale ja już sama wiedziałam tak mnie brzuch bolal megasnie i miałam cyce jak donice, po testach pozytywnych też nie poszłam na bete tylko do lekarza, potwierdzil i tyle, dziś byłam na badaniach ale żadnych hormonalnych tylko krew mocz cukier itp lekko nie było bo do badan trzeba być na glodniaka a spróbujcie być na glodniaka jak od przebudzenia mdłości i wymioty aż szarpia
 
reklama
Zaczęło się od bólu brzucha takiego jak na zapalenie pęcherza i delikatnie jakby na miesiączki, ciągła potrzeba załatwiania się, nawet co 15min i to trzymalo mnie ok tygodnia oraz ciężkie bolące piersi i były powiększone, nie miałam żadnych sluzow, żył na piersiach dopiero w 5tyg zaczęło być mi nie za fajnie, siadalam do obiadu i nie mogłam go zjeść bo mnie odrzucalo a od 6tyg wymiotuje, jak mam dobry dzień to raz, jak kiepski to cztery razy.
 
Zaczęło się od bólu brzucha takiego jak na zapalenie pęcherza i delikatnie jakby na miesiączki, ciągła potrzeba załatwiania się, nawet co 15min i to trzymalo mnie ok tygodnia oraz ciężkie bolące piersi i były powiększone, nie miałam żadnych sluzow, żył na piersiach dopiero w 5tyg zaczęło być mi nie za fajnie, siadalam do obiadu i nie mogłam go zjeść bo mnie odrzucalo a od 6tyg wymiotuje, jak mam dobry dzień to raz, jak kiepski to cztery razy.

z tymi wymiotami to nie zazdroszcze ,ja w ostatniej ciazy mialam mdlosci i to bylo najgorsze ,wiem ze sa leki przeciw-wymiotne moze zapytaj lekarza ,bo po co sie meczyc ,przy tym mozna bardzo szybko sie odwodnic i trafic do szpitala :sorry:
 
Miałam się zapytać lekarza ostatnio ale jak zobaczyłam serduszko to jakoś wszystko stało się mało ważne he he nawadniam się jak mogę pije imbirowa herbatę i jakoś leci choć lekko nie jest bo pracuje i studiuje
 
Nie dziś nie mam he ja nie robiłam bety. Pisałam na odpowiedz jak.któraś z Was napisała.ze ma betę następnego dnia jak coś ja miałam na myśli ze u nas jest wieczorem;) ja nie idę na betę przynajmniej dopóki terminu @ nie bedzie
 
reklama
Do góry