Luxuorius
Moderatorka
Mi sie nie bedzie oplacalo dziecka oddawac do zlobka. Miesiecznie musialabym za zlobek 700e placic. Mijalo by mi sie to z celem.
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
ło Błoze, masakra
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Mi sie nie bedzie oplacalo dziecka oddawac do zlobka. Miesiecznie musialabym za zlobek 700e placic. Mijalo by mi sie to z celem.
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Lux jakbym o sobie czytala!!!!
Jak spacerowalam i niedaj boze ja spotkalam to odrazu wozek przejmowala wrrrrr!! Moja mama zawsze pytala czy moze poprowadzic a nie najlepieh z bara i dawaj ja prowadze. Niewspominaj mi bo sie porycze zaraz przez nia.
A taka co w dziecko tylko słodkie pakuje? Nerwica mnie na nią bierze!
Ehhh ubila bym ja jakby mi tak zrobila