reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Ruda Hetera;11419286pewnie ;) witaj i powodzenia ;) podaj swój wiek pisze:
mam 29 lat kiedy dostane @ tego nie wiem bo jestem po odstawieniu depa-provery i cykle mam bardzo nieregularne,o maluszka staram się od grudnia
Dziekuje za przyjęcie mnie do waszego grona:-)
 
Kami, świetny wynik. Jak książkowo rośnie to się ciesz. Tylko co na to Twój?
Lux czeka, nie może nabrać chyba odwagi żeby zrobić test. Myśli że będzie negatyw a tam pewno dwie krechy trzasną.

Dziś wziełam wolne. Po wczorajszym dentyście mam mega migrenę, wręcz można powiedzieć migrena zębowo zatokowa, Cały łeb mnie napierdala. Biorę 2tramadole na raz i po trzech godzinach już przestaje działać.

Przepis na pyszne ciast:
7 jaj
7 łyżek cukru zwykłego
2 łyżki czubate mąki ziemniaczanej
1 łyżka czubata mielonego lnu
3 łyżki czubate mąki gryczanej
pół łyżeczki sody
aromat

białka ubić na sztywno, dodać cukier
teraz na najniższych obrotach albo łyżką mieszać dodając żółtka, m.ziem, len i m.grycz, na koniec soda i aromat
wyłożyć na blachę na papier (ja wzięłam taką średniej wielkości chyba 20 na 26cm) Piec od 20 do 30 min w 170st zależnie od stanu piekarnika.

Krem:
słoim gęstych powideł malinowych albo jagodowych,
1/4 kostki masła,
1 wysokoprocentowej zawartości kakao czekolada

Wszystko topimy w garczku, mieszać by się nie przypaliło

Przekroiś biszkopt na pół i posmarować masą
Ja smarowałam obie części a później złożyłam je do siebie

Pokroiłam na Kawłki i oblałam je mocno polewą kakaową. Ja robię polewę na tabliczkę czekolady 1/4 kostki masła. Posypałam ozdobali, mozna wiórkami kokosowymi na mokrą polewę ładnie się przykleją.

Smacznego :-)
 
Kotek przykro mi ze @ przyszla

Lux my tu czekamy na dobre wiesci :tak:

Kami cudowna betka gratuluje kochana :-)

Nusia witaj
 
Karla21 bardzo dobrze Cię rozumiem bo sama marzę o tym, aby znów zobaczyć II kreski na teście. Marzę o tym, aby mieć tu na ziemi nasz skarb. Niestety te marzenia oddalają się ode mnie, bo zawsze jest jakiś powód, aby nie zacząć starań. Jak nie zbyt wcześnie po porodzie, to teraz jak czasowo jest ok, to nie mogę ze względu na te bakterie. Jak ja się wyleczę, leczony będzie mój mąż więc znowu nic...

Gratuluję wszystkim zaciążonym, dbajcie o siebie i maleństwa:tak: a tym, które w najbliższym czasie będą testować trzymam kciuki aby się udało
Lux..... cały czas Was czytam i czekam z niecierpliwością na wiadomość od Ciebie co z teścikiem:-)
 
Karla,Kamaz doczekacie sie swoich malenstw ,jestem tego pewna :tak: mimo iz mam trojeczke marze o nastepnym dziecku ale coraz czesciej przekonuje sie ze nie bedzie mi to dane ...ale jak mowia nadzieja umiera ostatnia
 
Dzień dobry ;-) przygarniecie mnie? co prawda jeszcze się nie staram, ale mam zamiar zacząć w czerwcu na urlopie :) chwilowo jestem na etapie przekonywania męża do drugiego dzieciaczka, ale jestem na dobrej drodze :-p
gratuluję wszystkim zafasolkowanym i trzymam kciuki za starające się :tak:
 
reklama
Ja mam termin na 25.

Tak na lekach bede na pewno clexane ale to dopiero jak potwierdzi lekarz i nie beda refundowane :( czekam jeszcze na kardiologa zobaczymy co on wymodzi zas...

No tak niby kazdy gada i na tym sie konczy a jak przychodzi co do czego to mam przyjsc po terminie @ bo powiedzial ze i tak gdyby cos sie dzialo to teraz nikt mi nie pomoze :(

Lux hoooop- hooooop bo ja zgryzlam pazury cale hihi
 
Do góry