reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Może tu widać lepiej.... A co z Luteina mam robić czy brać dalej czy czekać na ciemna kreskę? Wizytę mam w pt

jest kreska :tak: szczególnie na tym drugim teście, gratuluję :-D

Jestem w rozpaczy. Nie lubię swojej pracy, niby wszystko się wydaje ok a nie mogę zajść w ciaze . Ostatnio nic tylko się kłócić ze swoim.

kochana, głowa do góry, ja też swojej pracy nie lubię, ale mówię sobie że zaciążę i zmykam na L4 :-p

Ja już po wizycie :-) dziecko ma 13mm, tętno 150 i narazie wszystko jest tak jak być powinno. Wszystkie moje wyniki też w normie jedynie są bakterie w moczu (w pierwszej ciąży też stale z tym walczyłam :wściekła/y:) mam jeść furagin i żurawine. Kolejna wizyta 13.04.

Dziś już mi wypisał skierowanie na prenatalne i mam się umówić na koniec 12 tygodnia. Założył mi też kartę ciąży i termin porodu mam wyznaczony wg usg na 26.10 ciąża jest starsza o 3 dni niż wskazuje om i dziecko jest duże jak na ten etap :) miałam nosa co do wcześniejszej owulacji ;-)

Mogłabym góry przenosić taka jestem szczęśliwa!:laugh2::laugh2:

dziękuję za wszystkie kciuki!

super :tak::tak::tak:
 
Przedstawiam wam nasze szczęście :)
Sorki za jakość ale komórka robiłam podczas badania wiec szału nie ma :(

uploadfromtaptalk1426064453198.jpg
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1426064453198.jpg
    uploadfromtaptalk1426064453198.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 74
reklama
Do góry