reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Dzien dobry a w zasadzie dobry wieczor ;)

Fabimama trzymam kciuki za kutrzejszy test.

Ewelinka gratki jeszcze raz serdeczne.
 
Dziękuję wszystkim za gratulacje jesteście Kochane
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1426101737651.jpg
    uploadfromtaptalk1426101737651.jpg
    50,4 KB · Wyświetleń: 38
Nic mi nie ma, nie mam mdlosci , nie jestem zneczona , bolaly mnie piefsi ale juz przechodzi jedynie sikam jak zaczarowana. Nastepne usg mam dopiero 27 marca i az sie troche boje ze tak nie mam zadnych przypadlosci ciazowych , czasami ciagnie mnie podbrzusze i tyle . kurcze Lux sledze ta twoja owu i cos takie mam przeczucie ze zalapiesz sie na listopadowe jeszcze :-) czekam na twoj termin testu z niecierpliwoscie .

Byle do 27 i bede spokojniejsza , jutro zawioze l4 do pracy i powiem ze jestem w ciazy troche mam jakies takie nerwy.

Moj syncio zapisany do przedszkola :-)
 
reklama
Do góry